3 aydır Wi-Fi şifresi vermemek için ev sahibinden kaçmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam kavganın fiziksel boyutu kapının önünde olmadı. Adamın kuzeni madem interneti vermiyorsun gidip kablonu sökücem vb. diyerek aşağı indi. Bodrum katta kamera varsa bilmiyorum, gerçi kayıtları silmiş olabilirler bunu kontrol edeceğim gidince.
Kayıtlar silinmişse HDD üzerinden veri kurtarılabilir.
Bu işlerden pek anlamam fakat bildiğim kadarıyla mahkemeyi karşı taraf kaybederse bütün masrafları ödemeleri gerekecekleri için belki veri kurtarma masrafını da ödeyebilirler (masraf meselesinden de emin değilim).
Dediğim gibi bu dediklerim tamamen fantazi olabilir :p.
Fakat kesin olan bir şey var ki HDD'den veri kurtarılıyor. Asıl kast ettiğim bu.

Nasıl insanlar bunlar? Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Neyin içine düşmüşsün sen böyle. Kapına not defteri ile geldiğinde ses kaydına al, ağzından laf almaya çalış. Valla ben senin yerine olsam bunlara düşük hız limiti ile interneti veririm. Her apartmana girip çıktığımda bunların şalterini kapatırım. Eşyaları falan bozulur belki. Kapıya gelip şifreyi istemeye devam ederlerse; kafalarına birer muz fırlat ve ''kullandığım internet paketini düşürdüm bu aralar sıkışığım'' de. Tehdit etmeye devam ederse ses kaydına alıp şikayetçi ol. Çakalla çakal olacaksın, aslanla aslan.

Durumun el verdiği zaman bence mutlaka farklı bir yere taşın dostum. Ayrıca sana naçizane tavsiyem: ev sahibi ile asla aynı apartmandan ev kiralama. Hatta aynı sokaktan, mahalleden bile.

Anlatılanların bir kısmını okudum ve yaşlı bir adamın evime gelip, elinde not kağıdıyla internet şifresini istediğini, 7-8 tane çocuğun bilgisayar başında hazır kıta şifrenin gelmesini beklediğini, gözümde canlandırmaya çalıştım. Yüzsüzlüğün utanmazlığın bu kadarı. Bir film senaryosu bile yazılır bu anlattıklarınızdan.
Neden o binadan taşınmıyorsunuz?

Anlatılanların bir kısmını okudum ve yaşlı bir adamın evime gelip, elinde not kağıdıyla internet şifresini istediğini, 7-8 tane çocuğun bilgisayar başında hazır kıta şifrenin gelmesini beklediğini, gözümde canlandırmaya çalıştım. Yüzsüzlüğün utanmazlığın bu kadarı. Bir film senaryosu bile yazılır bu anlattıklarınızdan.
Neden o binadan taşınmıyorsunuz?
Mesajların tamamını okuyun. Anlayacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı