3 aylık Turbox deneyimi

Kendisi hala çalışıyor ve şu an ondan yazıyorum. PSU'suna laf ettiğim günden beri sağlam çalışıyor :D.

Aslında biraz abartıyolarlar değiştirmene gerek yok dandik denilen Dark Force 500W PSU'yu 3 sene kullandım hala çalışıyor kaç kere fişten çekme düğmeden kapatma elektrik kesintisi gördü.

Aslında biraz abartıyolarlar değiştirmene gerek yok dandik denilen Dark Force 500W PSU'yu 3 sene kullandım hala çalışıyor kaç kere fişten çekme düğmeden kapatma elektrik kesintisi gördü.
Hocam konuda en az 3 kez PSU değiş yazmışsın şimdi de sıkıntı olmaz diyorsun.

Siz sorun yaşamıyorsunuz diye o ürünün kalitesiz olduğu gerçeği değişmiyor. Sizde sorunsuz çalışır, başkası alır elinde kalır. Gerçekten kalitesiz bir ürün ise böyledir. Kaliteli olup da elde kalanlar var ama daha düşük risk.

Siz sorun yaşamıyorsunuz diye o ürünün kalitesiz olduğu gerçeği değişmiyor. Sizde sorunsuz çalışır, başkası alır elinde kalır. Gerçekten kalitesiz bir ürün ise böyledir. Kaliteli olup da elde kalanlar var ama daha düşük risk.
Yazdığım mesajı okumadın mı seni sivri zeka.
Hala anlamayanlar var tekrar söyleyeyim. Ben aldım olay bitti. Dalga geçmeyin. Bende övmüyorum zaten bilgisayarı. Olay oldu bitti hala ne dalgasını geçiyorsunuz?
Önermediğimi söylüyorum zaten.

Yazdığım mesajı okumadın mı seni sivri zeka.
İşine gelmedi tabii sivri zekayı yapıştır. Teknik bilgiden vuramam hakaretten vururum.

Aslında biraz abartıyorlar değiştirmene gerek yok dandik denilen Dark Force 500W PSU'yu 3 sene kullandım hala çalışıyor kaç kere fişten çekme düğmeden kapatma elektrik kesintisi gördü.
Haklısınız. Biraz abartılıyor.

Abartılıyormuş, aynen. Dandik bir ürüne abartılıyor demen komediden başka bir şey değil.

Geri
Yukarı