Çözüldü 3 aylık Xbox Game Pass nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

valhalla12r

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 16 GB RAM İ7 İŞLEMCİ
3 aylık Game Pass, itemsatış kullanmadan nasıl alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC Game Pass'i 3 ay almanın bir yolu sadece Game Pass Core alabiliyorsunuz. Aşağıdaki linkten 3 aylık Game Pass Core alıp sonrasında ise 1 aylık Game Pass Ultimate alırsanız 4 aylık PC'de de kullanabileceğiniz aboneliğiniz olur. Benzer bir örnek attığım konuda var.
PC Game Pass'i 3 ay almanın bir yolu sadece Game Pass Core alabiliyorsunuz. Aşağıdaki linkten 3 aylık Game Pass Core alıp sonrasında ise 1 aylık Game Pass Ultimate alırsanız 4 aylık PC'de de kullanabileceğiniz aboneliğiniz olur. Benzer bir örnek attığım konuda var.

Çözüm

1 aylık PC alsam olur mu?

Ultimate alırsanız otomatik olarak Ultimate'e dönüyor böylece hem PC hem de konsolda oynayabiliyorsunuz.

Tamam teşekkürler eğer olursa çözüm olarak işaretlerim.

Satın alımı yapınca kartta 2000 TL çekmişler müşteri hizmetlerini arayınca kart.
Kopyalanmış deyip kartı iptal ettiler.

Son düzenleme:
Satın alımı yapınca kartta 2000 TL çekmişler müşteri hizmetlerini arayınca kart.
Kopyalanmış deyip kartı iptal ettiler.
Hocam attığım site Xbox'ın kendi sitesi. Tam olarak nasıl bir sorun yaşadığınızı anlamadım, hangi satın alımları yaptınız?

Hocam attığım site Xbox'ın kendi sitesi. Tam olarak nasıl bir sorun yaşadığınızı anlamadım, hangi satın alımları yaptınız?

Avantajlar menüsünden YouTube Premium almaya çalışırken oldu. Suç sizde değil ama nasıl oldu
Anlamadım.

Avantajlar menüsünde YouTube Premium akmaya çalışırken oldu yani suç bende😅

Avantajlar menüsünden YouTube Premium almaya çalışırken oldu. Suç sizde değil ama nasıl oldu
Anlamadım.

Avantajlar menüsünde YouTube Premium akmaya çalışırken oldu yani suç bende😅
Onunla bir alakasinin olmaması lazım. Youtube 3 aylık para çekse de 2000 lira tutmaz ikisi. Kart harcamalarında yazar gerçi ama.

Geri
Yukarı