3 fanli ekran kartında sarkma olur mu?

melihtepe

Picopat
Daha fazla  
3 fanli ekran kartları sarkma yapar mi, yaparsa bir şeye zarar verir mi? Bunu nasıl önleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişken bir durum, bende 3 fanlı bir kart var ve herhangi bir sarkma olmuyor. Bu başka birinde de olmayacağı anlamına gelmez, ağırlığı vesaire önemli. Modeli ne?
Ekran kartı destek aparatları var bunun için, satın alabilirsin.

Ekran kartı tutucuları var sahibindende en fazla 200 liraya bulursun onlardan al, modelini bilmiyorum ama ağır bir kart ise (ki muhtemelen öyle) slota zarar verebilir.

Kaliteli bir marka alırsanız sarkma yapacağını zannetmiyorum. Tasarımında üç fan olması göz önüne alınarak zayıf noktalara güçlendirme yapılmıştır. Zaten kasaya vida ile tutturuluyor.

Kaliteli bir marka alırsanız sarkma yapacağını zannetmiyorum. Tasarımında üç fan olması göz önüne alınarak zayıf noktalara güçlendirme yapılmıştır.
Kartın kendisine bir zararı olmaz genel olarak. Anakarttaki PCI-e slotunda eğilmeden dolayı sıkıntı yapıyor genelde uzun vadede.

Kısa vadede bir sorun oluşturacağını düşünmüyorum ancak vakit geçtikçe sarkma artar. Sonrasında slottan dolayı sıkıntılar olmaya başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı