3 GB RAM bilgisayara Windows 10 yüklenir mi?

Random İsim

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Size bir konuda danışmak isterim. Aşağıda verdiğim bilgisayar bilgilerine bakılarak Windows 10 yükleyebilir miyim? Kaldırır mı?

Şimdiden teşekkürler.

Not: Bilgiler yetersiz ise lütfen belirtin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    27,5 KB · Görüntüleme: 127
SSD yoksa Windows 8.1'de kal.

Yahu ne alakası var? 2. el RAM aldım ve 8 GB yaptım, sistem canavar gibi. Bu furyayı kim çıkardıysa herkes aynısını yazıyor.

Merhaba,

Size bir konuda danışmak isterim. Aşağıda verdiğim bilgisayar bilgilerine bakılarak Windows 10 yükleyebilir miyim? Kaldırır mı?

Şimdiden teşekkürler.

RAM düşük kalıyor, en az 4 GB denenebilir ama 2. el RAM alarak 8 GB yap hızlı kullanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ne alakası var, 2. el Ram aldım 8 GB yaptım sistem canavar gibi. Bu furyayı kim çıkardıysa herkes aynısını yazıyor.
Bak güzel kardeşim, işlemci on yıllık en az.
Celeron serisi, işlemci hızları düşük.
Normal olarak bile düzgün gösteren bir işlemci değil bu.

RAM miktarını artırmak elbette sağlar performans artışı. Ama bu arkadaşın anakartını, RAM desteğini bilmiyoruz. Adamın kartı destekliyorsa işlemci değişimi artı RAM değişimi en mantıklısı.

Ninem de bilir herhalde RAM artışının iyi olduğunu.

Merhaba,

Şimdiden teşekkürler.

4 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayar boştayken RAM'in yarısını kullanıyor. En kısa zamanda Windows 8.1'e geçeceğim.

Yahu ne alakası var? 2. el RAM aldım ve 8 GB yaptım, sistem canavar gibi. Bu furyayı kim çıkardıysa herkes aynısını yazıyor.

RAM düşük kalıyor, en az 4 GB denenebilir ama 2. el RAM alarak 8 GB yap hızlı kullanırsın.

Aldığınız RAM perforamansını etkiler ama.
SSD'deki performansı elde edemez.
Bende 4 GB RAM ve 870 EVO SSD var, sisteminiz benimki gibi eskiyse benim sistemim sizinkine göre daha hızlı çalışır.

Geri
Yukarı