3 GB RAM ile %86 kullanım normal mi?

Evet. Onun için almıştım. Normalde harddisk takacaktık. Hızlı olsun diye SSD taktık. SSD 110 GB sanırsam.
İnternette birçok kişi Windows 10 kullanmak zorundasınız gibi konuşuyor fakat ben bunu çok saçma buluyorum, eski bir sistemde sadece o OS'i kullanmak için kullanıcıya daha önemli bir parçadan feragat etmesini tavsiye etmek bir saçmalık, Windows 8.1 5400 RPM disklerde bile düzgünce çalışıyor ve güvenlik güncellemeleri ve genel kullanım olarak Windows 10'dan geri kalır yanı yok.

Sanırım RAM yükseltmesi yapacağım. Windows 10''un tasarımı çok hoş. Windows 8.1'de tabii ki de daha stabil çalışabilirdi. Bilgisayarcı kurdu Windows 10'u.
Kurulumları kendinizin tarafından yapılmasını tavsiye ediyorum (müşteriyi salak yerine koyan ve yaptığı işe leke süren birçok bilgisayarcı var çünkü, işinde iyi birisi ise güvenebilirsiniz orası ayrı), bellek yükseltmesini ikinci elden yaparsanız daha uyguna gelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı