"3.Göz nasıl açılır?" videosu nasıl unutulur?

Yapmayın böyle dedikçe merak ediyorum. :D
İzlememeye karar verdim.

Yaş 10 falan değilse korkmazsın. İzledim güldüm geçtim. 17 dakika boyunca bir şeyler zırvalıyor. "3. gözümü açtım Youtube'dan abone kasıyorum" tamam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

17 dakikalık videoyu kast ediyorsanız izlemeyin. Uzun süre bende etkisinden çıkamadım.

Adamın kelimeleri aklımdan çıkmıyor.

Evet o videodan bahsediyorum. Videonun ilk 15 dakikası boş yapmış son 3 dakikada olayı anlatıyor. :(
Yaş 10 falan değilse korkmazsın. İzledim güldüm geçtim. 17 dakika boyunca bir şeyler zırvalıyor. "3. gözümü açtım YouTube'dan abone kasıyorum" tamam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam yaş 16 ama videoyu izledikten sonra korkudan salondan çıkamdadım 😂

Hocam yaş 16 ama videoyu izledikten sonra korkudan salondan çıkamdadım 😂

İlk kez izlediysen normaldir olur öyle. Bir kaç sene sonra hatırlayıp gülersin "ben bir ara bundan korkmuştum" diye. 😂

Sen attığım videoyu baştan sona izle kendine gelirsin. Lahmacun yiyen adamın çakrayla aurayla işi olmaz.

Siz öyle deyince izlemeye korktum. Ne anlatıyor videoda ne var?

İn cin konulu bir video mu? Ona göre izleyeceğim.

Acaba bir gece yarısı mı izlesem yoksa şimdi mi :D?

Arkadaşlar benim izlediğim video 17 dk lık bir video ilk 15 dakikasında adam boş yapıyor son 3 dk olayı anlatıyor. Buraya link bırakmak isterdim ama ceza alırım diye bırakmıyorum. Videonun konusu gece karanlıkta uzun süre bir yere bakıp odaklandıktan sonra bir zamandan sonra baktığın yerde bulanıklaşmalar hayal görmeler olursa 3. gözün açılıyor. Diğerinde normal bir vakitte sabah akşam fark etmez bir yere bakıp odaklanınca yan taraflardan görünmeyen varlıklar hareket ettiğini görürsen 3. gözün açılmış oluyor ama arkadaşlar izleyecekseniz izleyin ama kesinlikle denemeyin 3. gözünüz açılırsa iptal etme gibi bir durum yok yani kendinizi deli falan zannedebilirsiniz tabii her insanda olan bir şey değil bu. Arkadaşlar link vermicektim ama isteyenler için link bu

Geri
Yukarı