"3.Göz nasıl açılır?" videosu nasıl unutulur?

Arkadaşlar az önce YouTube'da PUBG videoları izliyordum video sonunda önerilenlerde "3. göz nasıl açılır?" diye bir video gördüm ve girdim. Adam video başında korkuyorsanız izlemeyin demişti ama ben meraktan izlemeye devam ettim. Şu an korkudan yatağıma gidemiyorum salonda sabahlayacağım herhalde. Bu videoyu nasıl unutabilirim?
Daha korkunç bir video veya film izle ve sonrasında komedi filmi :D Film olarak önerim Paranormal Aktivite.
Komedi filmi olarak Korkunç bir film kesinlikle :D

Videonun konusu gece karanlıkta uzun süre bir yere bakıp odaklandıktan sonra bir zamandan sonra baktığın yerde bulanıklaşmalar hayal görmeler olursa 3. gözün açılıyor. Diğerinde normal bir vakitte sabah akşam fark etmez bir yere bakıp odaklanınca yan taraflardan görünmeyen varlıklar hareket ettiğini görürsen 3. gözün açılmış oluyor ama arkadaşlar izleyecekseniz izleyin ama kesinlikle denemeyin 3. gözünüz açılırsa iptal etme gibi bir durum yok yani kendinizi deli falan zannedebilirsiniz tabi her insanda olan bir şey değil bu.
Bahsettiğin şey göz kaslarıyla alakalı ama sen bilirsin.

Umarım 3. gözümde miyop değildir.
Diğer âlemi de mi 360p göreceğim anasını satayım.

Vakit kaybı video. Ne anlıyorsunuz bunları izlemekten, anlamıyorum.

14 yaşındayım izledim sonuna kadar çok da bişey yok, var biraz ama yani ne bu varlıkları görmeyi öğrendin sadece, olduğunu zaten biliyordun.

Geri
Yukarı