3 "Keko" bize bulaştı

Hocam yaşıtımdılar galiba.
Bıçak varsa bile kolları bana yetişemezdi. :)

Bu tarz gruplar örneğin: motorcu çeteleri veya normal arkadaşlar grupları hafife alınacak tipler değildir.

Çoğu zaman çakı, muşta, baston, hatta silah taşıyanlarıda vardır.
Olay sizin sandığınız gibi bunlar kısa döver paketlerim değil yani.

Son düzenleme:
Keko veya grup hali içinde takılan insanları görmüş hatta bir süre içinde olmuş biriyimdir (keko değilim hemen linç gelmesin).
Bu tarz gruplar örneğin: motorcu çeteleri veya normal arkadaşlar grupları hafife alınacak tipler değildir.

Uşak içinde bir motorcu çetesi kavgası gördüm hocam. Allah düşmanımın başına öyle bir şey vermesin. Öyle bir dayak yok.

Keko veya grup hali içinde takılan insanları görmüş hatta bir süre içinde olmuş biriyimdir (keko değilim hemen linç gelmesin).

Hocam bulunduğumuz yer bölgenin en elit mahallesi diye geçer.
Bir sokak ilerideki evlerde yaşayan kekolar böyleyse diğerlerini tahmin bile edemem.

Allah'tan kıytı köşe bir mahallede değilim de bizim mahallede hiç "keko" yok. Olsa bile abilerimiz halleder. :D

Eskiden kıytı köşe bir mahallede yaşıyordum kekosu torbacısı ayyaşı her tür hayvandan vardı ama mahallenin abileri beni tanıdığı için hiçbir tehlikeyle karşılaşmadım :)

Kratos’un zincirli kılıçlarını dolarlar uçurumdan atarlar diyorum siz ne diyorsunuz?

Raporlamayın atmazlar konu dışı zaten.
Yok hocam raporlamadım zaten. :)
İlk başta yanlış yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı