Bize bulaşan keko

Merhabalar. Decathlon içerisinde gezerken tanıştığımız bir çocuk ile 30 dakika sohbet ettik ve kafa dengiydi. Sonra parka gittik, 15-20 dakika oturduktan sonra elinde sigara olan 16 yaşında bir keko geliyordu bize doğru. Ben ve arkadaşım topukladık ama decathlon içerisinde tanıştığımız çocuk kaçamadı. Beni bir yerde kıstırdı ve yumruk attı. Ağzımdan kan geldi fakat bir türlü kaçmayı başardım ve şu an evdeyim. Allah'tan olay uzakta gerçekleşti. Minibüsle 45-50 dakika sürüyor eve kadar.

Mağaza içerisinde gezerken tanıştığımız çocuğun yüzü ve Instagram'ı var, polise onları verdik.

3-4 saat haber alamayınca polise gidip ifade verdik. Çocuk beni aradı ve yumruk yediğini söyledi fakat pek inandırıcı gelmedi. Bizi ceplemeye çalışıyor gibiydi, mağaza gezerken "şunu cepliyim mi? Bunu yapayım mi?" falan diyordu.

düşünceniz denir?

Hocam anlayamadım decathlon içinde tanıştığınız çocukla keko bir olup ikinize mi saldırdı kim size yumruk attı kekomu kim sizi ceplemeye çalışıyordu.

Savunma nasıl olur?
632638178054111233.png

@Liberte Sergen Bu arada geçmiş olsun.

Hocam polise gerekenleri verdik.

Bıçağı vardı.

Kanka belki dövüş sanatlara spora gitseydin bence atleti çıkarır kaslı birisi olduğunu anlar geri teperde he geri tepmesse bıçağı aniden sokarsa dövüş teknikleriyle ile alt ederdin bence dövüş sanatları ve spor hayat kurtarır kardeşim.

Söylemekten bıktım. Sizde yanınızda bıçak taşıyın hiçbir şey yapamaz.

Eğer taşırsan izin olması lazım eğer izin olmadığı müddetçe suçtur şu an o keko arkadaşının yaptığıda bir suç eğer ama kendini korumak amaçlı mesela misal birisi sana vurdumu ya da taciz tecavüze karıştınmı o olay anında kendini savunur veya bıçak çekip yaralarsan suç değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı