Keko saldırısından nasıl korunulur?

nuvxhlm

Picopat
Daha fazla  
Akşam 7-8 gibi bakkaldan Nescafe aldım eve dönüyorum. 3tane keko, bana bağırıyor bende küfür ediyorlar sanıyorum hiç bakmıyorum. Sonra baktım ateş var mı diyorlarmış. Bende yok dedim. O zaman söylesene ******* dedi. Böyle bir durumda kendimizi nasıl savunabiliriz? Oturduğum mahallede hep keko var.

Akşam 7-8 gibi bakkaldan Nescafe aldım eve dönüyorum. 3tane keko, bana bağırıyor bende küfür ediyorlar sanıyorum hiç bakmıyorum. Sonra baktım ateş var mı diyorlarmış. Bende yok dedim. O zaman söylesene ******* dedi. Böyle bir durumda kendimizi nasıl savunabiliriz? Oturduğum mahallede hep keko var.

Grup halinde takılarak. Genelde tek başına kavga edemezler ederlerse çok yüksek ihtimal dayak yerler sonra 10 kişi üzerine çullanırlar.(deneyimlendi görüldü ve tecrübe edildi)
edit: çelimsiz taklidi yaparsan koruman bile olurlar

Yanında çakmak taşı istediklerinde çakmakla sigaralarını yak bu sayede sana küfür etmezler.

Mahallende çok keko varsa sen de denk geldikçe anladıkları hoşlandıkları şekilde muhabbet et ki bu da bizim mahallemizin evladı ona bir şey yapmayalım kafasında olsunlar. Tek takılmakta ısrarcıysan karakterlerinin zayıf olduğunu ve hayatlarında hiçbir şey başaramayacaklarını kabullenerek gerçekleştirdikleri hiçbir eyleme duygusal tepki verme yoluna devam et. Sana saldırmaları gibi bir durumdan korunmak istiyorsan da mecburen kickboks, güreş gibi sokak kavgasında kullanılabilir sporları öğrenmelisin.

Mahallende çok keko varsa sen de denk geldikçe anladıkları hoşlandıkları şekilde muhabbet et ki bu da bizim mahallemizin evladı ona bir şey yapmayalım kafasında olsunlar. Tek takılmakta ısrarcıysan karakterlerinin zayıf olduğunu ve hayatlarında hiçbir şey başaramayacaklarını kabullenerek gerçekleştirdikleri hiçbir eyleme duygusal tepki verme yoluna devam et. Sana saldırmaları gibi bir durumdan korunmak istiyorsan da mecburen kickboks, güreş gibi sokak kavgasında kullanılabilir sporları öğrenmelisin.

Sonra çete gelince... Hiç bulaşmamak en iyisidir.

O mağara adamlarından kurtulmanın tek yolu kaçmak :)

Sonra çete gelince... Hiç bulaşmamak en iyisidir.

Burası ABD değil çeteler burada olmaz. Zaten ben bulaşsın demiyorum uzak dursun ama saldırmaları gibi bir durumda da kendini savunabilsin diyorum. Saldırdıklarında yere yatıp dayak yemek karşısındakilerin içlerini ferahlatmak istiyorsa ona bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı