3 "Keko" bize bulaştı

Hocam bende birkaç sene güreşe gittim. Dövüşmeyi biliyorum ama silahlı ve silahı kullanmayı bilen birine karşı yapacak pek bir şey yok.

Evet, bu arkadaşların çoğu silah alıyor.

Konuya gelip kabadayılık yapan şu Technopat Kids üyelerine gülüyorum.
Anca klavye üstünden asıp keserler.

Gerçekte bıçaklı kavga görseler kaçacak delik ararlar. 🤣
Kardeşim 8 yıldır güreş yapıyor, 1.50 boyuyla bile o çocuğu tek yumruğuyla bayıltırdı işte ama...
Bela almayalım başımıza.

Bayıltır ama öte tarafa bakarsan bir "Viuffff" sesi ardından 10 kişi bıçaklı sizi kevgire çevirirler.

Bunları kazığa oturtmak lazım. Yağlı kazık falan da değil bildiğiniz kuru kazığa. Allah'ın yarattığına bir şey denmez de, bunların ne tipi ne duruşu hiçbir şeyi insan tanımına uymuyor. Benim gözümde bir gram kıymeti yok ama tutup bir şey yapsan kıymete binerler. İşin garibi onlar bir şey yapsa mevcut şartlarda elini kolunu sallaya sallaya gezerler. İki ucu ... değnek kısaca. İnsan ne diyeceğini bilemiyor.

1E3DA664-3499-4F0A-9D26-FEA8C77DE946.jpeg

Bayıltır ama öte tarafa bakarsan bir "Viuffff" sesi ardından 10 kişi bıçaklı sizi kevgire çevirirler.
Aynen öyle olurdu :)

Kardeşim 8 yıldır güreş yapıyor, 1.50 boyuyla bile o çocuğu tek yumruğuyla bayıltırdı işte ama...
Bela almayalım başımıza.

Bunların tek çözümü her dediklerine evet, tamam deyip geçiştirmek. Kavgaya girersen hemen ürüyorlar.

Ben gördüm. 3. sınıfa giderken gördüm galiba ilk kez. Okulun önüne galiba meslek lisesinden gelen çocuklar 8. sınıfa giden bir çocuğu bıçaklamışlardı.

Üzerime alınmadım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı