3 "Keko" bize bulaştı

Tamam hocam, en güçlüsü sizsiniz Mike Tyson'u asıp kesin yeter artık 4 yıldır kazanıyor zaten.

Keko dediğiniz diye bir varlık yok çoğu normal insan.

Maddi durumları el vermediği ve küçükken çok fazla zorbalığa uğradıkları için zaman gruplaşıyorlar ve bu çeteler doğuyor.

Örneğin: Killa Hakan ve Massaka.
Hocam şaka mısınız? Anlayan anladı beni. Siz ısrar ediyorsunuz anlamamakta.

@CBum @351633 Rica ediyorum kavga etmeyin, sonunda ikinizde ceza alacaksınız. Gönül kırdığınıza değecek bir kavga bile değil.

Az önce bir konu içinde nokta koymayan kişiyi raporladım bırak ceza almayı mesajı bile düzenlenmemiş.

Ama, mesele bize ceza vermek olunca bu Moderarasyon ekibi roketten hızlı uyarı veriyor.

Sizin mesajlarınız daha komik bir şaka hocam. 🤣

Bıkmadınız galiba tamam anladık ya yolunuza bakarsınız ya döversiniz dillendirmenize hiç gerek yok.
Hocam hepsi fakirlikten değil. Bazısı düşünme yetisine sahip değil çünkü babası kaptan olan bir kekoyu tanıyorum. Ne isterse alınıyordu, kimsenin laf ettiği vs. yoktu ama okul çıkışında çoluk çocuğa sataşıyordu. Birine jop ile saldırdı. Son senesi diye okuldan atmadılar.

Haklısın abi deyip geçerim zaten sürekli bunu yapa yapa yakında manyağın birine denk gelir çeker silahı vurur kafasına.
Aynen öyle. Birine bulaş bulaş nereye kadar? Mutlaka bir gün arkası sağlam, yürekli biri denk gelir onlara. :D

Haklısınız hocam, bu yüzden kavga etmemelisiniz zaten :)
Hatta durun konuyu vereyim mesele bize uyarı vermek olunca 1 ay uyarı veren Moderatörler nedense yeni üyeler karşı hiç bir şey yapmıyıor.

Gece saati ve az önce baktım 2-3 yetkili çevrimiçi arası gidip geliyor.

Konuyu okuyun görürsünüz.

Yani ben kavga etmem, gereksiz yere uyarı almanın manası yok.

Çoğu bilgili üyeyi haksızlığa maruz bırakan bir kısmına "Sosyal tayfı" diye gereksiz bir ayrıcımlk verilmesi daha saçma.

@RPM gibi insanlar bazı "Tayfı" olduğu iddia eden kişilerden daha çok yardımcı olmuştur.

Geri
Yukarı