3. parti yazılım yüzünden ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ugurgunduz3323

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Merhaba yardım gerekiyor 3.parti yazlım tespit ediliyor. Sürekli Valorant da sürekli ban yiyip duruyorum PC sıfırlandı. Üstüne HWID spoofer kullanıldı HWID yasağı kaldırılması için.
Şüphelendiğim şey HWID spoofer yüzünden mi oldu? HWID spoofer satın aldıgım yer hwibyte adlıdır. Ne yapmam gerekiyor? Diğer oyunlardan ceza yerim diye korkuyorum bu 3. parti yazılımı nasıl yok edilir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    790,6 KB · Görüntüleme: 76
Yazdığım gibi hile kullanılmadı zaten
Ayrıca HWID sppofer kullanıldı HWID banı kaldırıldı değiniz gibi donanım banı kalktı faakt 10 dk sonra gene 3.parti yazılım buluyor büyük ihtimalle bu yazılım biryerler de saklanıyor

Bazen belli ki bir sorundan dolayı haksız yere Riot ban atabiliyor. Riot desteğe yazarsanız yoğunluğa göre değişir ama genelde 2 gün içinde kaldırıyorlar. Eğer Rio'ta bilet atıp olumsuz bir sonuç alırsanız hile açmışsınızdır, o zaman 3 ay sonra donanım banınız kalktığında girebilirsiniz. HWID spoofera gelince piyasada spoofer bulmak çok zor ki satan yerlerde 150-200 dolarlar arasında satılıyor.(çoğu sözde spooferlar sistemin içinden geçiyor haberiniz olsun.)

Hile kullanılmadığı zaman 3. parti yazılım yasaklamalarını açıyorlar. Cheat Engine'den yiyen arkadaşımın yasaklanması kaldırılmıştı. Riot Destek ile iletişime geçtiniz mi?

Riot ile iletişime geçildi hile yaptığımı sanıyorlar bilgisayara bağlanın alın bakın ne yapıyorsanız yapın dedim sonuç yok size bilgi verildi bu kadar diyor 3.parti yazılım diyor PC'sini sıfırlayın diyor doannın banı kalkınca tekrar deneeyin dediler

Bazen belli ki bir sorundan dolayı haksız yere Riot ban atabiliyor. Riot desteğe yazarsanız yoğunluğa göre değişir ama genelde 2 gün içinde kaldırıyorlar. Eğer Rio'ta bilet atıp olumsuz bir sonuç alırsanız hile açmışsınızdır, o zaman 3 ay sonra donanım banınız kalktığında girebilirsiniz. HWID spoofera gelince piyasada spoofer bulmak çok zor ki satan yerlerde 150-200 dolarlar arasında satılıyor.(çoğu sözde spooferlar sistemin içinden geçiyor haberiniz olsun.)
işte teknik servis sağlayan GwiByte hwid spoofer aldım orası güvenilir mi bilmiyorum ama kullandım işe yaradı donanım banı kalktı sonra 10 dk içinde tekrar yazılım tespit eidliyor

ıp ban internet üzerine oluyor diğer pc den oynaya biliyorum orada sıkıntı yok

Merhaba yardım gerekiyor 3.parti yazlım tespit ediliyor. Sürekli Valorant da sürekli ban yiyip duruyorum PC sıfırlandı. Üstüne HWID spoofer kullanıldı HWID yasağı kaldırılması için.
Şüphelendiğim şey HWID spoofer yüzünden mi oldu? HWID spoofer satın aldıgım yer hwibyte adlıdır. Ne yapmam gerekiyor? Diğer oyunlardan ceza yerim diye korkuyorum bu 3. parti yazılımı nasıl yok edilir?
Bir arkadaş ip banı yediğini söylemiş modeme reset atıp tekrar dene istersen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı