3 saatte GTA V indirmek

ertekin.kubilay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
yönetici
Saçma sapan internet sağlayıcılarına saçma sapan paralar vermişim, madem böyle bir altyapı var diğerleri niye bu hizmeti sunamadı. TurkNet'i uzun zamandır kullanıyorum ama hiç oyun indirmeyi denememiştim.

resim_2022-06-09_165159681.png

Saçma sapan internet sağlayıcılarına saçma sapan paralar vermişim, madem böyle bir altyapı var diğerleri niye bu hizmeti sunamadı. TurkNet'i uzun zamandır kullanıyorum ama hiç oyun indirmeyi denememiştim.

Eki Görüntüle 1413948
Ben de geçecektim, arkadaşım yüzünden vazgeçtim. 1 yıl önce TTNET ile anlaşması bitince geçmişti, geçen ay iptal ettirene kadar TurkNet de internetini bağlamadı. İptal ettireceği sırada bağladılar ve birkaç GB ancak kullandı. TurkNet interneti verirse iyi veriyor, vermezse hiç vermiyor. Öyle bir riski var. Ama gerçekten GTA V'i 4 saatte indirmek hiç fena değil bence.

Eki Görüntüle 1413948
Yaşamımızdaki en önemli şeyi, zamanı, internet indirme hızlarına feda etmemiz ne kadar üzücü. Ben de 16 mbps'den 100 mbps'ye geçtim yaklaşık 1 ay önce. 16 saatte inen GTA 3 saatte iniyor şimdi. Asıl sorun olan şey internetin bile lüks gelmesi :(

Geri
Yukarı