3 SSD arasından hangisi alınmalı?

Hayır, alakası yok. SSD'lerden bihabersiniz ve lütfen bilmediğiniz konulara yazmayın.

Ben bilirimcilik sizin açınızdan kesinlikle zararlı 😊

Kesinlikle alabiliyorsanız KC3000 almalısınız.
Tamam sen KC3000 al ben şu an daha iyi ekran kartlı, daha iyi anakartlı bir PC aldırmakla meşgulüm.

Tamam sen KC3000 al ben şu an daha iyi ekran kartlı, daha iyi anakartlı bir PC aldırmakla meşgulüm.

DRAM'siz SSD'de Windows kullanmak işkenceden ibarettir ve kesinlikle SSD'nin ömrünü etkileyecektir.

Önerdiğiniz Crucial P3 Plus üzerinden gidelim. Kullandığı kontrolcü Phison E21T 🙂 Cidden berbat bir konfigürasyona sahip bir kontrolcü. QLC NAND'lar kullanıyor ve bu NAND'lar kesinlikle depolamaya uygun. Yukarıda bahsi geçen DRAM'e sahip değil ve her yerde Entry-Level SSD olarak geçer kendisi 😁

KC3000'e bakalım birde. Phison E18 gibi üst seviye bir kontrolcü kullanıyor ve mükemmel bir R5'li konfigürasyona sahip. Üst seviye diyebileceğimiz bir DRAM'e sahip ve SLC belleği bir hayli yüksek. TLC NAND kullanıyor ve kesinlikle depolamadan fazlasını yapabilir. Kendisi en üst seviye SSD'lerden birisidir.

Hızlardan bahsetmeyelim bile.

Kesinlikle kuru gürültü yapmadım ve teknik verilerle ezildin, ben bir şey yapmadım. İyi forumlar.

Hocam bütçemi aşıyor o kadarı şöyle söyleyim SSD mi ekran kartı mı? Benim gönlüm birazcık SSD de kaldı.

Eğer sistemi her açıdan kesinlikle geliştiririm derseniz şu an SSD alıp geçebilirsiniz, en azından kullanımınız etkilenmez.

DRAM'siz SSD'de Windows kullanmak işkenceden ibarettir ve kesinlikle SSD'nin ömrünü etkileyecektir.

Önerdiğiniz Crucial P3 Plus üzerinden gidelim. Kullandığı kontrolcü Phison E21T 🙂 Cidden berbat bir konfigürasyona sahip bir kontrolcü. QLC NAND'lar kullanıyor ve bu NAND'lar kesinlikle depolamaya uygun. Yukarıda bahsi geçen DRAM'e sahip değil ve her yerde Entry-Level SSD olarak geçer kendisi 😁

KC3000'e bakalım birde. Phison E18 gibi üst seviye bir kontrolcü kullanıyor ve mükemmel bir R5'li konfigürasyona sahip. Üst seviye diyebileceğimiz bir DRAM'e sahip ve SLC belleği bir hayli yüksek. TLC NAND kullanıyor ve kesinlikle depolamadan fazlasını yapabilir. Kendisi en üst seviye SSD'lerden birisidir.

Hızlardan bahsetmeyelim bile.

Kesinlikle kuru gürültü yapmadım ve teknik verilerle ezildin, ben bir şey yapmadım. İyi forumlar.
Oğlum siz kafayı peynir ekmekle mi yediniz? Ben adama 4060 Ti sistem atıyorum, ucuz olsun diye diskten kısıyorum. Neyin kafasını yaşıyorsun? Adama KC3000 aldırıp 4060 Ti sistemi mi geçeceksin? Disk dediğin alınır.

Senin o teknik bilgi dediğin şeyi ben kullanıyorum zaten.

Oğlum siz kafayı peynir ekmekle mi yediniz? Ben adama 4060 Ti sistem atıyorum, ucuz olsun diye diskten kısıyorum. Neyin kafasını yaşıyorsun?
Bize burda KC3000 de alsan merdivenalti da alsan aynı hızı verir diyen kimdi? Sizdiniz.

Ben bu sisteme DRAM'siz SSD gitmez, DRAM'li al diyince, "Köy yoluna traktör gider, lambo değil" diyen de sizdiniz.

Sorunlu olan Kioxia Excercia öneren de sizdiniz, sorunlu olmasına rağmen sorunsuz olduğunu savunan da sizdiniz :D

İyi forumlar.

Bize burda KC3000 de alsan merdivenalti da alsan aynı hızı verir diyen kimdi? Sizdiniz.

Ben bu sisteme DRAM'siz SSD gitmez, DRAM'li al diyince, "Köy yoluna traktör gider, lambo değil" diyen de sizdiniz.

Sorunlu olan Kioxia Excercia öneren de sizdiniz, sorunlu olmasına rağmen sorunsuz olduğunu savunan da sizdiniz :D

İyi forumlar.
Sana da iyi forumlar, fakat merdiven altı M2 ile KC3000 arasındaki Windows açılış hızının pek fark etmeyeceğini içten içe biliyorsun. Tabii MS'leri anlıyorsan başka da, neyse. Bu konuda varsa bir istatistik atta göreyim, cezamı alayım. :D

Geri
Yukarı