3 SSD arasından hangisi alınmalı?

@Jkeaasd gördüğünüz üzere malum kişi ancak kendince süslü sözler kullanıyor ve kuru gürültü yapıyor. İsterseniz bahsi geçen tüm SSD'lerin incelemesini atabilirim aklınızda bulunsun.

KC3000'i alıp geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
kuru gürültü yapıyor
Kuru gürültü ne biliyor musun? KC3000 alıp yanına 4060 Ti alamamak veya bu diski gidip B450 anakarta takmak. Kuru gürültü tam olarak bu ve parayı çöpe atmak. 15 yaşında bir çocuğu kandırıyorsun. Merak etme o okuduğun Tier List bende de var.

At gözlüğü takıp CL22 RAM'i çıkar dememekte eklenebilir buna.

Kuru gürültü ne biliyor musun? KC3000 alıp yanına 4060 Ti alamamak veya bu diski gidip B450 anakarta takmak. Kuru gürültü tam olarak bu ve parayı çöpe atmak. 15 yaşında bir çocuğu kandırıyorsun. Merak etme o okuduğun Tier List bende de var.

At gözlüğü takıp CL22 RAM'i çıkar dememekte eklenebilir buna.

Biz Tier Listlere göre hareket etmeyiz, merak etmeyin. Biz temelini öğrenir, sonra incelemelerle kendimizi geliştiririz.

Tier List'leri sadece arada takılırsak kullanırız 🙂

Ve evet, sanırım 15 yaşındaki bir çocuk ile tartışıyorum.

Son düzenleme:
Dram'siz ortalama bir ssd ye windows kurdum, windows 5 saniyede açılıyor 5 saniyede kapanıyor.
Klasöre tıklar tıklamaz açılıyor, asla yavaşlık, kasma yok. Kopyalama hızları yüksek. Hiç bir sorun yok.

Dram severler, NASA'nın ana bilgisayarını mı kontrol ediyor, amacınız ne?

Dram kadar boş bir mevzu daha görmedim. Normal kullanıcının 100 yıl düşünse aklına gelmeyecek bir şey.

Bırak Pc de 4.9 saniye yerine, 5 saniyede açılsın.

4060ti al geç.

Dram'siz ortalama bir ssd ye windows kurdum, windows 5 saniyede açılıyor 5 saniyede kapanıyor.
Klasöre tıklar tıklamaz açılıyor, asla yavaşlık, kasma yok. Kopyalama hızları yüksek. Hiç bir sorun yok.

Dram severler, NASA'nın ana bilgisayarını mı kontrol ediyor, amacınız ne?

Dram kadar boş bir mevzu daha görmedim. Normal kullanıcının 100 yıl düşünse aklına gelmeyecek bir şey.

Bırak Pc de 4.9 saniye yerine, 5 saniyede açılsın.

4060ti al geç.
Biz DRAM'i hızlı açılsın diye önermiyoruz dostum :ROFL:

Biz DRAM'i hızlı açılsın diye önermiyoruz dostum :ROFL:
Peki bilgisayarın %0.001 daha hızlı açılması için önermiyorsunuz.
%0.001 daha hızlı kopyalama yapması için önermiyorsunuz.
%0.001 daha uzun ömürlü olması için önermiyorsunuz.
%0.001 performansı arttırdığı için önermiyorsunuz.

Peki hangi boş mevzunun %0.001 fazla sağlayacağı fayda için öneriyorsunuz?🤣🤣🤣

Peki bilgisayarın %0.001 daha hızlı açılması için önermiyorsunuz.
%0.001 daha hızlı kopyalama yapması için önermiyorsunuz.
%0.001 daha uzun ömürlü olması için önermiyorsunuz.
%0.001 performansı arttırdığı için önermiyorsunuz.

Peki hangi boş mevzunun %0.001 fazla sağlayacağı fayda için öneriyorsunuz?🤣🤣🤣
Git öğren bakalım DRAM ne işe yararmış. Sonra ahkam kesersin.

SSD hakkında yorum yapmayacağım ama piyasada ekran kartlarının fiyatı her geçen gün artıştayken bence ti almak çok daha mantıklı.

Geri
Yukarı