3 tanesi 350 TL 12cm RGB veya ARGB fan

Bu arkadaş iyi de pahalı maalesef, ayrıca o arkadaş yerine ll daha iyi olur. Ayrıca kasanız Corsair değilse Corsair fanlarla uğraşmayın derim.

Hmm evet onun siyah olanı güzel gibi. Fakat 9 tane alacağım için maliyet büyüyor.

Hmm evet onun siyah olanı güzel gibi. Fakat 9 tane alacağım için maliyet büyüyor.
Beyaz daha şık bence ama siz bilirsiniz. 9 tane fan alacaksanız o kasa yerine Corsair 5000D, 4000D bakabilirsiniz, bütçenizi dengelemiş olursunuz bu şekilde :) Sanırım fotoğraftaki kasa View 51, kendisi biraz pahalı ve 9 tane ARGB fan ile çok daha pahalı olacaktır.

Beyaz daha şık bence ama siz bilirsiniz. 9 tane fan alacaksanız o kasa yerine Corsair 5000D, 4000D bakabilirsiniz, bütçenizi dengelemiş olursunuz bu şekilde :) sanırım fotoğraftaki kasa view 51, kendisi biraz pahalı ve 9 tane ARGB fan ile çok daha pahalı olacaktır.

Hocam kasanın üst tarafına beraberinde gelen 20 cm fanı takacağım 2 tane. Onun altına 3 tane 120 mm. Sonra yana ve öne 3'er 120mm fan. Yani RGB bombası.

Hocam Corsair fan takıntım var :D. Beyaz yapraklı fanları seviyorum bir de. Thermaltake wiew51 ve ASUS TUF GT 501 arasında bayağı kaldım zaten :D. Şimdi gidip sorunu çözmek için Corsair Obsidian 1000D alıp gelcem :D

Geri
Yukarı