4 pin RGB veya ARGB fan önerisi

Bu fanın güç kablosu, LED kablosu değil. ARGB veya RGB bir üründe bu iki kablo ayrı olur. FRGB aydınlatmalı bir üründe tek kablo olur, Molex ile bağlarsın direkt LED'ler yanar. Mesela 4C-120S ürünü FRGB'dir. Molex veya 3 pin girişi var, ikisinden birisiyle bağlıyorsun ve LED'ler yanıyor. Ama FRGB'yi kontrol edemiyorsun, tek bir mod sabit olarak yanıyor. Bahsettiğim 3 pin girişi güç girişi bu arada. Yukarıda bahsettiğim 3pin 5V ARGB muhabbeti değil.
Şimdi detaylı anladım çok teşekkür ederim. Peki Frisby FCL-F1258B alsam bunu malesef kullanamam değil mi ? Anakartım gigabyte b450m s2h . Sadece sabit ledli fan istiyorsam molex kullanmam yeterli olacak anladım.

Onun yerine Rampage 6C-121 modeline bakmanı öneririm. Daha iyi aydınlatması var.
Bu arada bu ürünleri RGB kontrolcüne takamazsın. Molex ile bağlarsın ya da anakart üzerinde SYS_FAN portu varsa oraya takarsın.
Sys Fan portum boş oraya bağlarım olmadı 1 tane alıp denerim. Öneri ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim

Onun yerine Rampage 6C-121 modeline bakmanı öneririm. Daha iyi aydınlatması var.
Bu arada bu ürünleri RGB kontrolcüne takamazsın. Molex ile bağlarsın ya da anakart üzerinde sys_fan portu varsa oraya takarsın.

Lancool II almayı düşünüyorum TR de hiç inceleme yok bir seni buldum birkaç sorum olacak Corsair'deki gibi arkada RGB kontolcüsü veya sys fan çoklayıcı bulunuyor mu bir de hava akışı nasıl cevap yazarsan sevinirim.

Lancool II almayı düşünüyorum TR'de hiç inceleme yok bir seni buldum birkaç sorum olacak Corsair'deki gibi arkada RGB kontrolcüsü veya SYS_FAN çoklayıcı bulunuyor mu bir de hava akışı nasıl cevap yazarsan sevinirim.
Şu konuya at hocam mesajını, oradan cevap vereyim.

Şu konuya at hocam mesajını, oradan cevap vereyim.

Yazdım cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı