3 TL'lik Windows 10 Pro lisansı güvenilir mi?

Aramızdan hangisi gönüllü bunu alıp bize çalışıp çalışmadığını paylaşacak? 😀
Bende almak istiyorum yalnız deneyebileceğim bir ortam yok. Alıp kenara atmak istiyorum. Alınır mı? Biri denerse çalışıp çalışmadığını ve lisans türünü yazarsa bizim için faydalı olur.

Adam internetten bulduğu bir kodu veriyor
veya paylaşımlı bir kod

Takmayın hocam sanarsın TC'sini paylaştık 🤣. O değil de burada paylaştığınızı nereden öğrendi.
Nerden öğrendi bilmiyorum ama saçmalığa bak 😂 dava etse ben kazanırım çünkü çalıntı kod satıyor. Üstüne ben iyilik amaçlı attım o ekran görüntüsünü alacak arkadaşların kafasında soru işaretleri olmasın diye 😂 Aldığım ürünü hediye ettiğim için rahatsız olmuş galiba 😂 İstersem münasip yerine sokarım sanane birader.

Nerden öğrendi bilmiyorum ama saçmalığa bak 😂 dava etse ben kazanırım çünkü çalıntı kod satıyor. Üstüne ben iyilik amaçlı attım o ekran görüntüsünü alacak arkadaşların kafasında soru işaretleri olmasın diye 😂 Aldığım ürünü hediye ettiğim için rahatsız olmuş galiba 😂 İstersem münasip yerine sokarım sanane birader.
Aslında konu açıp rezil de edebilirdim ama kim uğraşacak.

Aramızdan hangisi gönüllü bunu alıp bize çalışıp çalışmadığını paylaşacak? 😀
Bende almak istiyorum yalnız deneyebileceğim bir ortam yok. Alıp kenara atmak istiyorum. Alınır mı? Biri denerse çalışıp çalışmadığını ve lisans türünü yazarsa bizim için faydalı olur.
Şahsen aldım bu hafta 15 TL'ye. Çalışıyor. Sızdırılmış lisansa da benzemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı