3 yıl önce kullanılan hileden sonra CS:GO'da VAC yasaklaması alınır mı?

XuaQL

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, eskiden 3 sene falan geçti. Steam'de CS:GO hile açmıştım. Kızmayın harbi pişmanım zaten en fazla hile ile 4 el atıp çıkmışımdır. Biliyorum yanlış olduğunu ve etik olmadığını sonradan pişman olup sildim. Sonra korktuğum için CS:GO'ya hiç girmedim. Tekrar bu sefer düzgünce oynamak istiyorum fakat ban yer miyim diye tereddüt ediyorum. Tek kullandığım hile sadece ESP'idi. Bu kadar zaman geçti şimdi girsem birisi öylesine rapor ederse ban yiyebilir miyim? Linux üzerinde yanlış hatırlamıyorsam gdb ile enjekte etmiştim. VAC ban 3 seneden sonra sizce yiyebilir miyim?

Hileyi hiç belli etmemeye çalışarak kullandığımı hatırlıyorum. Sanırım o tür hilecilere legit mi öyle bir şey deniyordu. O şekilde oynamaya çalışmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman geleceği hiç belli olmuyor, tedirgin olarak; envanterinde eşya tutmayarak oyna.

Bazen VAC dalgası oluyor ve böyle durumlarda çoğu eski hile kullanan oyuncu VAC ban yiyebiliyor. Biraz düşük bir ihtimal ama, yine de ban yeme ihtimalini es geçmemek lazım.

Sanırım CS:GO'ya sonsuza dek tövbe etmem gerekecek :D Yeni bir Steam hesabı açıp oynarsam o zaman sorun olur mu?

Bilgisayarında hileyi tamamen kaldır belki inanmazsınız ama 2018de kullandığım hilenin banını oyuna hiç girmememe rağmen 2019da yemişim tam 1 yıl sonra. Büyük ihtimal sebebi de hile fix edildi ve bilgisayarımda duruyordu.

Bilgisayarında hileyi tamamen kaldır belki inanmazsınız ama 2018de kullandığım hilenin banını oyuna hiç girmememe rağmen 2019da yemişim tam 1 yıl sonra. Büyük ihtimal sebebi de hile fix edildi ve bilgisayarımda duruyordu.
Benim bilgisayarım 3 yılda Allah bilir kaç defa formatlanmıştır fakat hala tam olarak güvenmediğim için şuanlık oynamaktan vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı