3 Yıllık Game Pass alınır mı?

DirtyDudeSP

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Game Pass almak istiyorum. 3 yıllık yapacaktım. Nasıl yapabilirim ve bu hediye etme olayı hala geçerli mi? Bir forumda adam stacklemiş ama Ultimate aldırtmıyor diyor sistem. Yeni yapan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Game Pass almak istiyorum. 3 yıllık yapacaktım. Nasıl yapabilirim ve bu hediye etme olayı hala geçerli mi? Bir forumda adam stacklemiş ama Ultimate aldırtmıyor diyor sistem. Yeni yapan var mı?

Ne demek istediğinizi anlamadım fakat Xbox desteği arayarak 3 yıllık alabilirsiniz.

Eskiden senelik abonelik vardı. O zaman da üst üste 3 kez bir sene abonelik yapınca karlı oluyordu. Şuan internette 12 aylık satanlar var. alıp yapabilirsin. Ama karlı mıdır dersen bence değil.

Uzun süreli Game Pass almak bence mantıklı. Sonuçta her şeye sürekli zam geliyor. Belki yakında Game Pass'e de gelir.

Bölge fiyatlandırması var. Global şirketler öyle tefe tüfe'e ye bakmaz. Onlar için önemli olan müşteri verimliliğidir. 2019 da ilk One X konsolumu aldım. O zamandan beri yanlış hatırlamıyorsam bu servise 5 veya 10 lira zam geldi. Şu an Ultimate üyelik 44 lira. Bir senelik alınabilir ama 1 seneden sonra konsol pert olabilir. Sen sıkılıp bırakabilirsin. Yazık parana 2 senelik üyelik boşa gider

Bölge fiyatlandırması var. Global şirketler öyle tefe tüfe'e ye bakmaz. Onlar için önemli olan müşteri verimliliğidir. 2019 da ilk One X konsolumu aldım. O zamandan beri yanlış hatırlamıyorsam bu servise 5 veya 10 lira zam geldi. Şu an Ultimate üyelik 44 lira. Bir senelik alınabilir ama 1 seneden sonra konsol pert olabilir. Sen sıkılıp bırakabilirsin. Yazık parana 2 senelik üyelik boşa gider
Zaten insan biraz kendisini analiz etmeli. Sürekli oynar mıyım yoksa arada mı oynarım diye. Eğer sürekli oynayacağını düşünmüyorsan o zaman dediğin gibi en iyisi ihtiyacın olunca almak. Ama dersen ki ben zaten neredeyse her gün oyun oynuyorum o zaman uzun vadeli alıp ucuza getirmek daha mantıklı. Oyuncu birinin konsolu bozulduğunda ise ne yapar eder onu tamir ettirir :)

Hala alınıyor mu? Microsoft Store'dan hediye edip üstüne Ultimate alınıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkte nasıl alındığını bahsetmiş hala geçerliyse alacağım.
Kendime hediye etmeyi tıkladığımda çark dönüyor sadece ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• sa.png
    sa.png
    363,5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Hala alınıyor mu? Microsoft Store'dan hediye edip üstüne Ultimate alınıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkte nasıl alındığını bahsetmiş hala geçerliyse alacağım.
Kendime hediye etmeyi tıkladığımda çark dönüyor sadece ne yapabilirim?
mevcut aylık ödemeli pc gamepass hesabıma alabilir miyim live gold u?yoksa yeni hesap mı şart?

Yeni konular

Geri
Yukarı