3 yıllık POCO X3 Pro batarya çok hızlı bitiyor

poyraztry

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, POCO X3 Pro telefonumu alalı 3 yıl oldu telefonun pili 1 gün gitmez hale geldi. 15 saat kullanım sunuyor akıcı bir kullanım için 120 Hz açık kullanıyorum, telefonun yazılımı da orijinal ancak 1 günü çıkartmıyor. Önceden 2 günü zorluyordum, tavsiyeleriniz nelerdir? (pil değişimi hariç pil değiştirdiğim her telefonu satıp kurtuldum telefonun içi açıldığı an benim için bitmiştir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonlarını bakire mi seviyorsun arkadaş ? Ayrıca batarya değişmek haricinde yapabileceğin doğru düzgün işlev gösterecek hiçbir şey yok. Ben olsam ya batarya ya telefon değişirdim.

Parantez içine yazdığın ile konudaki sorunun birbirine ters. Ya batarya değişimi yaptıracaksın, ya 1 gün gitmesini beklemeyeceksin ya da telefonu değiştireceksin. Sen seç hangisini istersen.

Telefonlarını bakire mi seviyorsun arkadaş? Ayrıca batarya değişmek haricinde yapabileceğin doğru düzgün işlev gösterecek hiçbir şey yok. Ben olsam ya batarya ya telefon değişirdim.

İçi açıldımı iflah olmuyor genelde 😄

Telefonlarını bakire mi seviyorsun arkadaş? Ayrıca batarya değişmek haricinde yapabileceğin doğru düzgün işlev gösterecek hiçbir şey yok. Ben olsam ya batarya ya telefon değişirdim.

Deji markasını düşünüyorum pil değişirsemde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı