Çözüldü 3 yıllık Xbox Game Pass aboneliği nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle telefon ile iletişime geçemiyorum. Sanırsam artık telefon ile satış yapmıyorlar. Bende buradan yardım almak istedim. 3 yıllık sadece PC Xbox Game Pass aboneliğini nereden alabilirim? Papara'dan baktığımda Xbox Game Pass adı altında 6 aylık bir paket satılıyor acaba oradan mı denemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım. Teşekkürler. Peki ben 2 sene önce bir aboneliğim vardı 3 aylık Ultimate sanırsam. Şimdi bu dediğinizi yapsam bir problem olur mu? Yoksa en baştan başka bir Xbox hesabı mı açmam gerek?
Hayır gerekmez. Sadece şu an Game Pass'inizin olmaması gerekiyor.
Bir önceki yorumu düzenleyip yazacağım bir takım şeyler vardı onları da buraya yazacağım.
Eğer imzanızdaki sisteminiz hala daha aynıysa bir yerden sonra 1050 Ti yetersiz gelecektir. Game Pass Ultimate içinde XCloud'da var. Halen daha ülkemizde yok ama bir süre sonra gelecek. Ultimate almanızın bir avantajı da bu.
İlk olarak hesabınızda aktif olarak bir Game Pass Ultimate üyeliği bulunmaması gerekiyor. Microsoft Store'ye gidip 6 aylık 6 kere kendinize Xbox Live Gold üyeliği alacaksınız. Daha sonra 6 aylık Xbox Live Gold'ların hepsını etkinleştireceksiniz. En sonda Xbox Game Pass Ultimate alacaksınız ve size Xbox Live Gold üyeliğinizin Game Pass Ultimate'ye çevirelim mi diye bir soru soracak. Ona evet diyeceksiniz ve 3 yıllık Game Pass Ultimate niz olacak.

Yanlış bilmiyorsam senelik live gold üyeliği ile 1 aylık gamepass ultimate alıyorsun. Bu şekilde senelik gemepass ultimate olmuş oluyor

Microsoft Store'a girin. Oradan Xbox Live Gold'ı aratıp tıklayın. Daha sonra kendinize 6 defa 6 aylık Live Gold hediye edin. Daha sonrasında bir ay Game Pass Ulitmate alın hepsi Game Pass olacak.
Ama ben Ultimate almak istemiyorum. Çünkü PC var sadece bende konsol yok. O yüzden gereksiz diye düşünüyorum. Yalnızca PC için Xbox Game Pass alamaz mıyım 3 yıllık?

Ama ben Ultimate almak istemiyorum. Çünkü PC var sadece bende konsol yok. O yüzden gereksiz diye düşünüyorum. Yalnızca PC için Xbox Game Pass alamaz mıyım 3 yıllık?
Hayır. Sadece böyle ucuz yola geliyor. Tek başına PC Game Pass alırsanız pahalı yoldan almış oluyorsunuz.

Live gold üyelini aldıktan sonra sadece 1 aylık gamepass ultimate alacaksınız. Sistem bu şekil işliyor.

Hayır. Sadece böyle ucuz yola geliyor. Tek başına PC Game Pass alırsanız pahalı yoldan almış oluyorsunuz.
Anladım. Teşekkürler. Peki ben 2 sene önce bir aboneliğim vardı 3 aylık Ultimate sanırsam. Şimdi bu dediğinizi yapsam bir problem olur mu? Yoksa en baştan başka bir Xbox hesabı mı açmam gerek?

Bu anlatılan yönetim ile al sonra güvenilir bir konsol sahibi bulursan ortak yaparsın masrafın yarı yarıya düşer.
Yeni bir hesaptan al daha temiz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı