Oyun 3 yıllık Xbox Gold 585TL

Arkadaşlar dahada abartıp sonda ödememiz gereken 45 TL'lik gamepass ultimate kodunu yerine 3 aylık hediye ultimate kodu kullanarak live goldu dönüştürebilir miyiz onu merak ediyorum.

Kütüphaneye de göz gezdirdiyseniz size göre değil demek ki.
Maalesef. İlgimi çeken bir Battlefield serisi bir de High on Life var. High on Life'ı da birkaç gün önce satın aldım. Çok fazla oyun var biliyorum fakat çok iyi oyunlar yok gibi hissettim. Özellikle hikaye ağırlıklı oyunlar.

Maalesef. İlgimi çeken bir Battlefield serisi bir de High on Life var. High on Life'ı da birkaç gün önce satın aldım. Çok fazla oyun var biliyorum fakat çok iyi oyunlar yok gibi hissettim. Özellikle hikaye ağırlıklı oyunlar.

İlgini çeken çok oyun yoksa almak pek mantıklı değil tabi ama senelik 200 lira civarına, hatta daha azına cidden çok uygun. Misal Atomic Heart benim çok merak ettiğim bir oyun ama şu an ön sipariş fiyatı 700 lira ne yazık ki. Ve bu oyun çıktığı gibi Game Pass'te, verdiğim parayı tek oyunla amorti edebiliyorum. Sadece şimdi sistemde olan oyunlara değil, ileride eklenecek oyunlara da göz atmanı tavsiye ederim. Oyun fiyatlarının 1000 liraları bulduğu şu dönemde adeta nimet bu paralara bu sisteme dahil olmak.

Hocam normal Xbox Game Pass'ten farkı ne tam olarak? Ultimate ve PC Game Pass var diye biliyordum. Bunun farkı ne anlamadım.

İlgini çeken çok oyun yoksa almak pek mantıklı değil tabi ama senelik 200 lira civarına, hatta daha azına cidden çok uygun. Misal Atomic Heart benim çok merak ettiğim bir oyun ama şu an ön sipariş fiyatı 700 lira ne yazık ki. Ve bu oyun çıktığı gibi Game Pass'te, verdiğim parayı tek oyunla amorti edebiliyorum. Sadece şimdi sistemde olan oyunlara değil, ileride eklenecek oyunlara da göz atmanı tavsiye ederim. Oyun fiyatlarının 1000 liraları bulduğu şu dönemde adeta nimet bu paralara bu sisteme dahil olmak.
İleride eklenecek olanların tam listesi olsa çok iyi olurdu da dediğim gibi hikayeli büyük oyunların kütüphaneye geldiğini çok da görmedim. :/

Yaptınız mı hocam? Aynı durumda olan bir arkadaşım var o da sonuç bekliyor.

Yaptım, oldu. Normalde ocak 11'de biticekti bendeki şu anda bu şekilde gözüküyor,

1672087752418.png

Yeni konular

Geri
Yukarı