30.000 - 35.000 TL laptop önerisi

seameykum

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim. Kaliteli bir laptop arayışındayım ama markalar hakkında pek bir fikrim yok, ne zaman özellikleri cazip bir laptop görsem yorumlarına girsem her seferinde olumsuz yorumlar ve sakın almayın gibi şeylerle karşılaşıyorum. İşi bilene sormak istiyorum. Kafamda MSI katana, HP Omen gibi seriler var ama dediğim gibi ne kadar cazip gelselerde olumsuz yorumları var. Bu iki markayı önerir misiniz? Veya önerebileceğiniz başka markalar da varsa açığım.
Bu arada bütçe 30-35k

Marka kalitesi olarak önerdin değil mi kral. Bu fiyat aralığında hep aynı özellikler çünkü. MSI katana hakkındaki düşüncelerin neler

AMD düşünmüyorum daha çok intel i7 12. nesile yakınım

Marka kalitesi olarak önerdin değil mi kral. Bu fiyat aralığında hep aynı özellikler çünkü. MSI katana hakkındaki düşüncelerin neler

Soğutması iyi bir model hocam bir de MSI'ın katana serisi MSI'ın kötü modellerinden biri eksilerini şöyle sayabilirim:
-MUX yok.
-Ekran kartı Max-P değil.
-Soğutması pek iyi değil diğer modellere göre..

Soğutması iyi bir model hocam bir de MSI'ın katana serisi MSI'ın kötü modellerinden biri eksilerini şöyle sayabilirim:
-MUX yok.
-Ekran kartı Max-P değil.
-Soğutması pek iyi değil diğer modellere göre.

Anladım. Önerdiğin modeli rahat 4 yıl kullanabilir miyim? Üniversitede yazılım için kullanacağım ayrıca arada oyun girerim

Eyvallah kral eline sağlık

Sıkmazsam son bir sorum olacak. Hepsiburada, N11 gibi alışveriş sitelerinden almam güvenli bir yol mu? Teknosa MediaMarkt gibi markalardan almam daha iyi olmaz mı?

Satıcı güvenilirse bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı