30.000-40.000 TL dizüstü tavsiyesi

Hocam tamam sakin olun bu kadar sinir fazla 🤣
Hocam dediğim buydu işte. Size de bu yüzden biraz sert yazdım. Ama siz özür dilediniz ve çekildiniz. Adam hâlâ cahil cahil diretiyor mesajlarıma gülücük atarak üste çıkmaya çalışıyor..

Hocam dediğim buydu işte. Size de bu yüzden biraz sert yazdım. Ama siz özür dilediniz ve çekildiniz. Adam hâlâ cahil cahil diretiyor mesajlarıma gülücük atarak üste çıkmaya çalışıyor.

Benim burada görevim başlığa ve soruya göre cevap vermek soruyu okuduğum gibi 40 bin TL'ye laptop almanın saçma olduğunu söyledim konu sahibi başlıkta taşımayla ilgili bir şey yazmamış sonra gelen sorulara cevap olarak yazmış ve bende onları görmedim eğer başlıkta nedenlerini belirtseydi yazmazdım sanırım bugün stresli gününüzdesiniz.

Benim burada görevim başlığa ve soruya göre cevap vermek soruyu okuduğum gibi 40 bin TL'ye laptop almanın saçma olduğunu söyledim konu sahibi başlıkta taşımayla ilgili bir şey yazmamış sonra gelen sorulara cevap olarak yazmış ve bende onları görmedim eğer başlıkta nedenlerini belirtseydi yazmazdım sanırım bugün stresli gününüzdesiniz.
Her şeye tamam. Laptopların performanssız olduğu ve mesajları tekrar alıntılamamıza rağmen diretmenize ne diyeceksiniz?

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Belki 11. nesil işlemcili cihazları beklemek gerekir. Yurtdışından alma ihtimali de var. Sanırım MSI ya da Asus markalarından birisi tercih edilebilir. Masaüstü meselesine gelecek olursak; masaüstü bilgisayarların daha uzun ömürlü, geliştirmeye açık, daha yüksek performanslı olduğunu biliyorum ancak farklı şehirlere gidip geliyorsanız mecburen laptop almak gerekir. Yanımızda kasa, monitör, klavye, fare, hoparlör ve kablolar mı taşıyacağız? Bütçe kısmına gelince; maalesef fiyatlar çok pahalı o yüzden bütçe bu. RTX 3080 ekran kartlı bilgisayarlar gerçekten pahalı.

Geri
Yukarı