30.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000₺

Aybars S.

Hectopat
İyi akşamlar herkese. Bütçem 30.000₺'yi biraz aşabilir. Kendi belirlediğim modeli aşağıda belirttim ama satıcıya pek güvenemiyorum. Sorulan sorularda ekran kartının 85w-130w olduğunu belirtmiş. Asıl değeri nedir? Yine de buradan alacağım gibi duruyor. Herhangi bir alternatif model öneriniz varsa duymak isterim.

Son düzenleme:
Cihaz aşırı derecede iyi. Ama büyük bir risk gibi aynı zamanda alıcı için. Ben olsam tercih ederdim.
Referansim var hocam, ayrıca 6 senelik MSİ cihazımi satmıştım inan baksan kutudan yeni çıkmış gibiydi çünkü çok titiz biriyim gerçekten o yüzden düzgün kullanırım. Bu laptop da sıfır ayarında ve garantisi devam ediyor. Ama zaten alacak arkadaş taksitle alacağı için ilgilenmedigini söyledi:)
Hocam taksit konusunda bişi yapabilirsek güzel olur ama bilemiyorum.

Arkadaşın nakite ihtiyacı var gibi. Taksit çok zor gibi.
Taksit yapabilme imkanim olsa zaten cihazı satmazdim hocam. Luna'yi duymussunuzdur illaki onda baya bir meblağ patladim o yüzden satıyorum zaten

Referansim var hocam, ayrıca 6 senelik MSI cihazımi satmıştım inan baksan kutudan yeni çıkmış gibiydi çünkü çok titiz biriyim gerçekten o yüzden düzgün kullanırım. Bu laptop da sıfır ayarında ve garantisi devam ediyor. Ama zaten alacak arkadaş taksitle alacağı için ilgilenmedigini söyledi:)

Taksit yapabilme imkanim olsa zaten cihazı satmazdim hocam. Luna'yi duymussunuzdur illaki onda bayağı bir meblağ patladim o yüzden satıyorum zaten.

Evet duydum hatta sonradan yine %790'lık bir artış olmuştu sanırsam. Bunların çoğu tuzak hocam maalesef. Çok üzülüyorum böyle kaybedenlere.

Çok üzüldüm eğer yarına kadar satılmaz ise bilgisayarcıya satıcağınız için. Çok yazık olur bu cihaza.
Aslında bilgisayarcı arkadaş bugün alacakti ama akşam üzeri konuştuk tekrar haber etmedi, daha önce cok fazla paraya ihtiyacım olmadığı için 29'a istemişti vermemistim şimdi böyle yok fiyata satıyorum:)
Evet duydum hatta sonradan yine %790'lık bir artış olmuştu sanırsam. Bunların çoğu tuzak hocam maalesef. Çok üzülüyorum böyle kaybedenlere.
Önce bütün paran 1 kuruş oluyor sonra o 1 kuruş yüzde 1000 artıyor ama ne işe yarıyor:) neyse hocam konu sahibi arkadaşın konusunu baltalamiym daha fazla.

Aslında bilgisayarcı arkadaş bugün alacakti ama akşam üzeri konuştuk tekrar haber etmedi, daha önce cok fazla paraya ihtiyacım olmadığı için 29'a istemişti vermemistim şimdi böyle yok fiyata satıyorum:)

Önce bütün paran 1 kuruş oluyor sonra o 1 kuruş yüzde 1000 artıyor ama ne işe yarıyor:) neyse hocam konu sahibi arkadaşın konusunu baltalamiym daha fazla.
Sorun değil hocam. Geçmiş olsun bu arada.

Doğru hocam tekrar geçmiş olsun size umarım en yakın zamanda kaybeddikleriniz size geri döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı