30.000 TL Laptop önerisi

Bütçe
32000

alkano

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum 30K-32K ya alınabilecek en iyi Gaming laptop nedir? Ben kendi araştırmalarımdan baktığımda en mantıklı seçenek Bu laptop olarak buldum. Şu anda Almanyadayım buna benzer ve yakın fiyatlarda aynı bilgisayarlar var fakat seçemedim. RTX3070 ya da RTX3060'li laptop bakıyorum. Öneriniz var mı? Türkiye'den ya da Amazon deden alabileceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler cevabın için. Ben ağırlıklı olarak CS:GO oynayacağım. 25ms olduğunu yazdığını gördüm benim dediğim bilgisayarla alakalı forumda. Ondan ms değer biraz korkuttu. Benim söylediğim bilgisayarla aralarında gerçekten 10 bin TL'lik bir farka değer mi sence? Geceleri dediğim bilgisayar %10 indirime giriyor

Teşekkürler cevabın için. Ben ağırlıklı olarak CS:GO oynayacağım. 25ms olduğunu yazdığını gördüm benim dediğim bilgisayarla alakalı forumda. Ondan ms değer biraz korkuttu. Benim söylediğim bilgisayarla aralarında gerçekten 10 bin TL'lik bir farka değer mi sence? Geceleri dediğim bilgisayar %10 indirime giriyor

5 bin civarı fark var, 3070 modeli soruyorsanız bütçe varsa değer. STRIX ise panel ve kasa kalitesi olarak Nitro'dan daha üstün. Normalde Nitro'nun şu an girmesi lazımdı fakat girmedi, farklı ürünler girdi muhtemelen bitmiş olabilir o indirim olayı.

Hangisi alınır kararsız kaldım. 22.500 olan Acer zamlandı. GarajOnline güvenilir mi baktım ama emin de olamadım. Aynı şekilde techmindbilisim'e de baktım sikayet yok ama yine de güvenemedim. Hepsinin watt değerlerini de bulamadım. Hp victus'un mesela. Ağırlıklı olarak cs go oynamayı planlıyorum ve 200 ün altına düşsün de istemiyorum FPS'in

Bende senin gibi aynı bütçede arayış içerisindeyim. Biraz bekleme kararı aldım çünkü 30 35 bin bandına 4060 seri laptoplar düşecek gibi. Dönüp 3000 serisi almak bu paralara biraz garip geliyor bana. 27 bin veriyorsun 8 ram var mesela, boşuna uğraş.

Hangisi alınır kararsız kaldım. 22.500 olan Acer zamlandı. GarajOnline güvenilir mi baktım ama emin de olamadım. Aynı şekilde techmindbilisim'e de baktım sikayet yok ama yine de güvenemedim. Hepsinin watt değerlerini de bulamadım. Hp victus'un mesela. Ağırlıklı olarak cs go oynamayı planlıyorum ve 200 ün altına düşsün de istemiyorum FPS'in

Performans olarak aralarından 12700h 3070 nitro.

Geri
Yukarı