30.000 TL Laptop önerisi

Bütçe
32000
Görüntü kalitesi olarak mı diyorsun?

Bir de bu bilgisayar sence değer mi onların yerine? Yoksa 3070'li model daha mı mantıklı

Evet görüntü kalitesi olarak, Ti için o kadar farka değmez, yeni nesil 4060'lı model bakılabilir o fiyata.

Bilgisayar cok güzelmiş fakat gpnteknoloji sikayetleri cok fazla. Daha yeni mağdur oldum bu konuda. Güven vermedi :(

Bilgisayar cok güzelmiş fakat gpnteknoloji sikayetleri cok fazla. Daha yeni mağdur oldum bu konuda. Güven vermedi :(

Hepsiburada tarafında vsde satıyor olmaları lazım cihazı, ne gibi bir durum yaşamıştınız?

Hepsiburada tarafında vsde satıyor olmaları lazım cihazı, ne gibi bir durum yaşamıştınız?
Bu konuda ben bir şey yaşamadım. Bilmediğim bir yerden sipariş vermiştim bilgisayar değil kozmetik üründü. Ürün direkt gelmedi. Burada da sikayetvar sitesinde sikayetler var. Ondan dolayı çekindim. site de mondyshop tu söyleyeyim de baskaları da yanmasın

Bu konuda ben bir şey yaşamadım. Bilmediğim bir yerden sipariş vermiştim bilgisayar değil kozmetik üründü. Ürün direkt gelmedi. Burada da Şikayetvar sitesinde sikayetler var. Ondan dolayı çekindim. Site de mondyshop tu söyleyeyim de baskaları da yanmasın

Öyle bir sıkıntı yaşamazsınız hocam, gpnteknoloji'ye genelde iade konusunda laf ediliyor, bazılarında iade kısmında da sıkıntı cikarmiyormuş. Kargolama kısmında bir sorun olmayacaktır, dediğim gibi HB gibi sitelerde de satış yapıyor.

Görüntü kalitesi olarak mı diyorsun?

Bir de bu bilgisayar sence değer mi onların yerine? yoksa 3070 li model daha mı mantıklı
Hocam bunu alana kadar asus çıkacak 6 martta onu alırsın. Panelini düşünmezsin rtx 4060 üstüne 13. Nesil işlemci keyfine bakarsın.
Hepsiburada da magazası var gpn’in.
Peşin fiyatına 6 ay taksit de yapıyorlar.

Bu arada bahsettim asusda ram 1x16 söylemiş olayım. 1x16 daha eklenerek dual yapılabilir.

Performansı o kadar farkedecek mi ki 4060 ın?

testlerde bariz bir fark göremedim. Panel için de 6 bin tl verilir mi ekstra bilemedim. Bilginiz var mı performansından 4060 ın

Performansı o kadar farkedecek mi ki 4060 ın?

testlerde bariz bir fark göremedim. Panel için de 6 bin tl verilir mi ekstra bilemedim. Bilginiz var mı performansından 4060 ın
Bilgim dahilinde değil fakat yeni işlemci ve yeni dlss teknolojisiyle güncel olmak iyidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı