30.000 TL motor önerisi

Son karar sizin ama şikayet var ve youtube üzerinden bir çok kullanıcı yorumu okudum. Çok fazla mağdur kişi vardı hatta Mondial servisi garantilik olan durumları kullanıcı hatası olarak değerlendirip tamir için ücret talep ediyormuş haberiniz olsun. Yani bu bütçelerde illa bir sorun olacak zaten en azından sorunları bilerek tercihinizi yapın.
Youtubedekiler övmüş, şikayet vardakiler gömmüş.

Aklınıza bir model yattı mı? Yakın bütçede ben de motosiklet almayı düşünüyorum. İzmir'de oturduğum için parça sıkıntısı yaşayacağımı sanmıyorum bu yüzden Duke modelleri de var kafamda. Tek fark ben 250CC'ye kadar düşünüyorum aklımda Duke 200 modeli vardı.

Duke modelleri de var kafamda. Tek fark ben 250CC'ye kadar düşünüyorum aklımda Duke 200 modeli vardı.
Duke motosikletler oldukça güzeller ama Türkiye de hiç önermem. 250'lik bir şey alabilir misiniz bu paraya inanın bilmiyorum ama CF Moto Nk150 önerebilirim. Eğer 40K ya çıkabilirseniz Pulsar Ns200 var.

Bu civarlara motor arıyorum, 125CC olmak zorunda. Sıfır olarak Mondial drift125l cbs var şu an kafamda. Sizin önerileriniz nedir? Hem biraz şekli olsun hem de çok kafa ağrıtmasın yeter. Mondial sanırım 3 yıl garantili.
Not olarak boyum 185 kilom 95.
Yamaha YZF R125 2012 Model Super Sport Motor Sahibinden İkinci El 31.250 TL - 1018239992 şunun gibi bir şey alıp adam etmek mi direk drift almak mı sizce?
YS125 - motorcycles - Yamaha Motor
Maalesef ys 125'te 49 sıfırı 35, gerçekten çok kararsız kaldım.

YZF R125'e sakın bulaşmayın parça çok pahalı. 2.cisi 125'lik racing klasmanı bayağı bir sıkıntılı.
Ns 200 veya Duke 200 falan bakmanızı öneririm.

Duke motosikletler oldukça güzeller ama Türkiye de hiç önermem. 250'lik bir şey alabilir misiniz bu paraya inanın bilmiyorum ama CF Moto Nk150 önerebilirim. Eğer 40K ya çıkabilirseniz Pulsar Ns200 var.
Ekipmanları da düşündüğüm için yaklaşık 50-55 bin TL gibi bir bütçem var. Babamla beraber süreceğiz motoru. Gerekirse 70-80 bin TL'lere kadar çıkarız ama çokta bilgimiz yok sonuçta. Hala arayıştayız. NS200'ün de önden görünüşünü sevmiyorum.

Ekipmanları da düşündüğüm için yaklaşık 50-55 bin TL gibi bir bütçem var. Babamla beraber süreceğiz motoru. Gerekirse 70-80 bin TL'lere kadar çıkarız ama çokta bilgimiz yok sonuçta. Hala arayıştayız. NS200'ün de önden görünüşünü sevmiyorum.
Ns200 den farklı olarak 50-55 bin bandında Nk250 var. Bajaj Pulsar RS200 de var ama ABS yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı