30.000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
30000

umitmutlu

Femtopat
Daha fazla  
Max 30k bütçem var. Araştırmalarım sonucunda böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Değişiklik yapmamı istediğiniz daha uygun bir parça varsa belirtin.

İşlemci:

Ekran Kartı:

Ana Kart:

RAM(2 x 8GB):

SSD:

PSU:

Kasa:

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    185,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 2.PNG
    2.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 15
  • 3.PNG
    3.PNG
    393,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Toplam 29.890 TL. 2K monitörle çok iyi gider bu arada.

Hocam bu konudaki sisteme bakabilirsiniz anakart olarak altta @messinicocugu nun attığını tercih edebilirsiniz.

Hocam bu konudaki sisteme bakabilirsiniz anakart olarak altta @messinicocugu nun attığını tercih edebilirsiniz.
Tavsiyen için teşekkür ederim. Tercihim intel işlemci ve nvidia ekran kartından yanadır, belirtmeyi unutmuşum.
Ayrıca belirtmiş olduğum işlemcide stok fan yokmuş. İşlemci içinde soğutucu önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Toplam 35.853 TL.
Hocam bütçeyi bayağı bir aştım biliyorum ama o fiyat farkı kesinlikle değecektir almışken en iyisini alın. Bütçe el vermiyorsa 4070 çıkmasını bekleyin birkaç haftaya çıkar zaten.

Teşekkür ederim, ama 35k bütçe beni aşar. İşlemciyi yüksek tutup ekran kartını düşük tutmamın sebebi, ileride ekran kartını belki yükseltebilirim duruma göre. Onun için şimdilik işimi görecek bir sistem arıyorum

Teşekkür ederim, ama 35k bütçe beni aşar. İşlemciyi yüksek tutup ekran kartını düşük tutmamın sebebi, ileride ekran kartını belki yükseltebilirim duruma göre. Onun için şimdilik işimi görecek bir sistem arıyorum.

Hocam 30000 TL gayet yeterli bir bütçe. Bu seviyede birini düşük birini yüksek tutmaya gerek yok. Ekran kartı da islemci de yuksek tutulabilir yani sonradan almaya gerek yok.
4070'in Ti olmayanı çıkmış mesela. Türkiye'ye bu hafta, olmadı haftaya gelir. 600-700 dolar arasında olacak diyor yani bu bütçede rahatlıkla toplanır diyorum.
Bu arada 13400F çok yeni ve çok güçlü bir işlemci yani 4070 için yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı