30.000 TL'ye kadar laptop önerisi

bilemedim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yazılım geliştirme ve günlük işler için laptop almak istiyorum. macOS istemiyorum. En az 16 GB RAM lazım.

Oyun nadir oynarım ama zorlu oyunlar değil. DotA 2, CS:GO gibi...

İnce hafif, taşıması kolay ekran kalitesi çözünürlüğü yüksek. (sRGB) olsun istiyorum. Yanar dönerli ve ateş eden modelleri yaşım ve işim kaldırmaz :) evde harici monitör bağlayacağım. Malzeme kalitesi yüksek olmalı. Dandik plastik vs istemiyorum. Kütüphane, yatak odası gibi sessiz yerlerde çalışıyorum o yüzden fan sesi de istemiyorum. Önerisi olanlar varsa belirtirse sevinirim.

Eğer bütçe 30K ise şu cihazı önerebilirim. 2-3 günlük bir tecrübem oldu, ekranı çok iyi gelmişti bana. Detaylarına baktığımda Pantone onaylıymış. İşlem gücü oldukça yüksek, gücü kısılmış olsa da 3050ti var. Bence MacOs olmayan ve Macbook'a en yakın cihazlardan biri.

İleride düşünürseniz çokça bir masrafla harici gpu takıp uzay mekiğine dönüştürebilirsiniz.

2022 ROG Flow X13

Eğer bütçe 30K ise şu cihazı önerebilirim. 2-3 günlük bir tecrübem oldu, ekranı çok iyi gelmişti bana. Detaylarına baktığımda Pantone onaylıymış. İşlem gücü oldukça yüksek, gücü kısılmış olsa da 3050ti var. Bence MacOs olmayan ve Macbook'a en yakın cihazlardan biri.

İleride düşünürseniz çokça bir masrafla harici gpu takıp uzay mekiğine dönüştürebilirsiniz.

2022 ROG Flow X13

Bu laptopu alması daha iyi olur:

İçerisinde 12. nesil işlemci bulunuyor ve ekran kartı daha iyi.

Merhaba arkadaşlar.
Yazılım geliştirme ve günlük işler için laptop almak istiyorum. macOS istemiyorum. En az 16 GB RAM lazım.

İnce hafif, taşıması kolay ekran kalitesi çözünürlüğü yüksek. (sRGB) olsun istiyorum. Yanar dönerli ve ateş eden modelleri yaşım ve işim kaldırmaz :) evde harici monitör bağlayacağım. Malzeme kalitesi yüksek olmalı. Dandik plastik vs istemiyorum. Kütüphane, yatak odası gibi sessiz yerlerde çalışıyorum o yüzden fan sesi de istemiyorum. Önerisi olanlar varsa belirtirse sevinirim.

30k ise
Windows yüklü geliyor 16 GB RAM 1TB SSD de var.

Merhaba arkadaşlar.

Hocam bu bütçede bulmanız imkansız. Belki 2. el ama onada ihtimal çok az veriyorum.

Bu laptopu alması daha iyi olur:

İçerisinde 12. nesil işlemci bulunuyor ve ekran kartı daha iyi.
Hocam arkadaşın tarif ettiği cihaz biraz daha premium bir model. Acer bildiğim kadarıyla kasa kalitesi olarak biraz düşük kalıyor bu seride. Ekranı da çok kaliteli değil. Ek olarak taşıması kolay faktörü işin içine girince bu modeller çok taşınabilir olmuyor Rog Flow gibi cihazların yanında. Güç anlamında haklısınız ancak diğer kısımlarda eksi yazıyor gibi geldi bana.

Geri
Yukarı