30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Eşek gibi anırıp video çekmezsen? Bizzat kendi yüzünü gösterip YouTube link buraya atacak mısın? Burada yorum atan tüm arkadaşlar şahit olsun cebinde beş kuruş paran yoksa bunun sorumlusu ben değilim yokluktan ne yapacağını şaşırmışsın. Sana bu konu üzerinden odamın fotoğrafını paylaşacağım mutlaka Online ol.

Hadi bakalım. Bekliyorum. Allah cüzdanına zeval vermesin. Al gel ben yenidogan da oturuyorum Ankara'da seninle yakınız. Anircam dedim mi anircam 😂 bunda çekinecek bir şey yok. Ama video atıp da 82 milyona rezil olucam diye bisi demedim.

Hadi bakalım. Bekliyorum. Allah cüzdanına zeval vermesin. Al gel ben yenidogan da oturuyorum Ankara'da seninle yakınız. Anircam dedim mi anircam 😂 bunda çekinecek bir şey yok. Ama video atıp da 82 milyona rezil olucam diye bisi demedim.
Ankaralıyız beklerim dükkana

Dosya Ekleri

• 4713810F-5DC9-4589-99D4-8DA98D6B153E.jpeg
    4713810F-5DC9-4589-99D4-8DA98D6B153E.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 139
Ankaralıyız beklerim dükkana.

Adam galerici çıktı bu adamla yarisilmaz. 100 bin de deseniz alir. Ben pişman oldum sözümde. Hayırlı olsun şimdiden. Yalnız bu dükkan Ankara'nin neresinde. Ben İstanbul sariyer de diye biliyorum burasını İstanbul. 😂 36 senedir Ankara'dayim ben hiç görmedim burayı kusura bakma da.

Geri
Yukarı