30-35.000 TL arası sistem tavsiyesi

Bütçe
30000-35000
Bir de hocam fikrinizi almak adına indirim donemi biliyorsunuz kasim hemen alayim mi sizce yoksa indirime girme durumu olur mu yani sizin fikriniz var mi bu konuda
Kimse bilemez hocam. Belki yarin tam istediginiz sistem gelir ucuza, pisman olursunuz. Veya bu alacaginizin fiyati artar ve indirim gelmez veya az stoklu olur kacirirsiniz. Sizin karariniz.

Kimse bilemez hocam. Belki yarin tam istediginiz sistem gelir ucuza, pisman olursunuz. Veya bu alacaginizin fiyati artar ve indirim gelmez veya az stoklu olur kacirirsiniz. Sizin karariniz.
Dogru diyorsunuz oda var zaten kasaya bakınca tek tek toplama maliyeti artiyor en mantıklısı bitmeden almak olucak sanırım

@fraspy bu arada attigim Kingston RAM ile alacagin sistemdekini takarsan, uyumlu calismayabilir. O yuzden Vengeance var 2x16 600 TL. Onu yap.
Anladim hocam tesekkurler ssdyi 1tb yapsam uygun mudur 500gb bir seye yetmiyor artik

@pri
@fraspy bu arada attigim Kingston RAM ile alacagin sistemdekini takarsan, uyumlu calismayabilir. O yuzden Vengeance var 2x16 600 TL. Onu yap.
hocam 40 bine kadar çıksam 4070ti veya biraz daha iyi hangi kasayı önerirsiniz ?

@Prime777

Son düzenleme:
Dogru diyorsunuz oda var zaten kasaya bakınca tek tek toplama maliyeti artiyor en mantıklısı bitmeden almak olacak sanırım.

Anladim hocam teşekkürler SSD'yi 1TB yapsam uygun mudur 500GB bir seye yetmiyor artik.

@pri

Hocam 40 bine kadar çıksam 4070 Ti veya biraz daha iyi hangi kasayı önerirsiniz?

@Prime777

çok teşekkür ederim

Hocam iyi akşamlar kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum bu 4070 Ti modelli kasayı alacağım 1TB SSD 32 RAM'e yükseltip ancak monitörlerden biri DP kablolu anakartlara baktığımda mevcut anakartta DP ibaresi yok anakartı değişmem gerekiyor mu?

çok teşekkür ederim

Hocam iyi akşamlar kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum bu 4070 Ti modelli kasayı alacağım 1TB SSD 32 RAM'e yükseltip ancak monitörlerden biri DP kablolu anakartlara baktığımda mevcut anakartta DP ibaresi yok anakartı değişmem gerekiyor mu?
@Prime777

çok teşekkür ederim

@Prime777
320 tl farkla bir üst 620m-e var dp etiketi mevcut ona mı geçireyim ?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

@Prime777

320 TL farkla bir üst 620M-E var DP etiketi mevcut ona mı geçireyim?

Hayir.

DP kablosu zaten ekran kartina takilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı