30-35 bin TL bandında sistem önerisi

DLSS 1080P'de bir hayli bozuyor görüntüyü.

AMD fanboyu olsaydım şu an GTX 1650 Super kullanıyor olmazdım emin ol.

Anladım hocam. Dediğim gibi NVIDIA zorunlu demediğiniz için onu önerdim.

Direk kesin NVIDIA istiyorum ve bende 3060 kullanıyorum DLSS kalite modu bana göre görüntüyü çok daha düzgün hale getiriyor

Direk kesin NVIDIA istiyorum ve bende 3060 kullanıyorum DLSS kalite modu bana göre görüntüyü çok daha düzgün hale getiriyor
Doğrudur hocam. İsteğinize göre bir sistem bakayım o zaman diğer arkadaş bir tık saçmalamaya başladı laf bulamayınca.

Hocam bilgisizlik işte 35 k bütçeye AMD öneriyor ben değil bence benimle birlikte bu bütçeye NVIDIA ile devam ederlerdi ve arkadaş hala boş yapıyor.
Dostum sen iyi misin? Adam kesin NVIDIA demeseydi burada akıllıca benim attığıma karşı çıkacak 1 kişi yok.

Ekran kartı konusunda birçok kişi NVIDIA öneriyor sirf o 16 GB VRAM için AMD onerdiniz bütçemiz belli.
Ben 4060 için hatalı olabilirim ama sizde bu bütçeye bence AMD onermemeliydiniz.

Ekran kartı konusunda birçok kişi NVIDIA öneriyor sirf o 16 GB VRAM için AMD onerdiniz bütçemiz belli.
Ben 4060 için hatalı olabilirim ama sizde bu bütçeye bence AMD onermemeliydiniz.
Dostum AMD yüksek bütçelerde kullanılmıyor sanıyorsun galiba. Sanma. 16GB VRAM için de önermedim. Kas gücü ve diğer testlerde de 4060Ti'dan iyi olduğu için önerdim.

7600 seçince direkt sıvı soğutma ekliyor. Gereksiz pahalı oluyor sistem. 7600 seçme sebebiniz nedir? RAM ve SSD'den kısmak istemedim sizin isteğinize en uygun bu gibi.

1712951075844.png

Dostum AMD yüksek bütçelerde kullanılmıyor sanıyorsun galiba. Sanma. 16 GB VRAM için de önermedim. Kas gücü ve diğer testlerde de 4060 Ti'dan iyi olduğu için önerdim.

7600 seçince direkt sıvı soğutma ekliyor. Gereksiz pahalı oluyor sistem. 7600 seçme sebebiniz nedir? RAM ve SSD'den kısmak istemedim sizin isteğinize en uygun bu gibi.

Eki Görüntüle 2166666

Özellestir dedim zaten arkadaşa biyeriniz sıkışınca dümeni bana döndermenize gerek yok.

Özellestir dedim zaten arkadaşa biyeriniz sıkışınca dümeni bana döndermenize gerek yok.
Bir yeriniz sıkışınca derken? Özelleştirin merak ettim ne oluyor. Görselde atarsanız sevinirim. :)

En ucuz şekilde arkadaşın isteklerine göre seçince NV2 ile (ki bu sisteme göre berbat bir SSD) bile 37k oluyor. KC3000 seçersen 38.2k oluyor. Bil istedim. Aynı soğutma her şey aynı. Bir tek 7600 seçiyorsun ve 7500F ile aralarında gözle görülür bir farkta yok.

Dostum AMD yüksek bütçelerde kullanılmıyor sanıyorsun galiba. Sanma. 16 GB VRAM için de önermedim. Kas gücü ve diğer testlerde de 4060 Ti'dan iyi olduğu için önerdim.

Eki Görüntüle 2166666

Bu şekilde almayı düşünüyorum aslında kasayı da değiştirmeyi isterdim fakat özelleştirme yoktu ekran kartını hem fiyat farkı olduğu için hem de sevdiğim bir marka olduğu için INNO3D yaptım tek aklıma takılan nokta kasadan dolayı ekran kartı ısınır mı ve SSD kalitelimi

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-12-22-49-45-355_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-12-22-49-45-355_com.android.chrome.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı