30-35 bin TL bütçe laptop önerisi

cancka

Picopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4080 - i9 13900HX - 32GB - Acer Predator Helios 16
Meslek
Müzisyen
Selam,

Bir arkadaşım için laptop bakıyoruz, 30-35 bin bütçeye; müzik, stüdyo programları vs. ve günlük kullanım için düşünüyor, önerilerinizi bekliyorum.

Yapacağı işler için belki fazla bir cihaz olabilir ama uzun ömürlü olsun istiyoruz, o yüzden bütçeyi biraz artırmasını söyledim. 30-35'te şu an için fena bir bütçe değil kullanım amaçlarını düşündüğümüzde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjda kullanılacaksa;

Şarja bağlı kalınmayacaksa;

Selam,

Bir arkadaşım için laptop bakıyoruz, 30-35 bin bütçeye; müzik, stüdyo programları vs. ve günlük kullanım için düşünüyor, önerilerinizi bekliyorum.

Yapacağı işler için belki fazla bir cihaz olabilir ama uzun ömürlü olsun istiyoruz, o yüzden bütçeyi biraz artırmasını söyledim. 30-35'te şu an için fena bir bütçe değil kullanım amaçlarını düşündüğümüzde.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...e-p-HBCV000051XSG3?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ arada oyun oynarsa diye bunu alabilir.

Yüksek oyunlar için değil arada orta ayarlarda oyun oynaması için şarj performasıda bayağı iyi.
Hayır değil. Sırf orta oyunlar oynanacak diye daha ucuza daha iyisini almak varken daha pahalıya daha kötüsünü niye alsın adam? İnsanlar bunlara paralarını harcıyor. Lütfen öneri yapmadan önce doğru düzgün bir şey mi öneriyorum diye bir bakın.

Hayır değil. Sırf orta oyunlar oynanacak diye daha ucuza daha iyisini almak varken daha pahalıya daha kötüsünü niye alsın adam? İnsanlar bunlara paralarını harcıyor. Lütfen öneri yapmadan önce doğru düzgün bir şey mi öneriyorum diye bir bakın.

Günlük kullanım ve müzik için demiş oyun dememiş oyun derse farklı bir şey önerirdim günlük işler için güzel laptop YouTube incelemelerine bakıp yorum yaparsanız sevinirim.

Günlük kullanım ve müzik için demiş oyun dememiş oyun derse farklı bir şey önerirdim günlük işler için güzel laptop YouTube incelemelerine bakıp yorum yaparsanız sevinirim.
Ya kardeşim gerçekten tartışmak istemiyorum. Konu hakkında bilgin yoksa haklı çıkmaya çalışma lütfen. Oyun dememişse neden oyun oynayacaksanız bunu alın diyip saçma sapan bir model öneriyorsun o zaman? Daha ucuza daha iyisini almak varken neden daha kötüsünü alsın saçmalamaya yer mi arıyorsunuz anlamıyorum ki.

Dostum önerdiğin laptopun adında Gaming takısı var oyun için önermedim diyorsun. Hadi önerdin bari kazık yerden önerme. Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 82SB00S0TX AMD Ryzen 7-6800H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti 4GB 15.6 Inç Full HD 120Hz FreeDos Gaming Laptop - Gaming.Gen.TR aynı laptop 4.5k daha ucuza satılıyor. Bilmiyorum veya hatalıymışım demek bu kadar zor olmamalı.

Geri
Yukarı