30-35 bin TL laptop önerisi

Kesinlikle lenovo, Technopat sosyalde gezinip bakabilirsiniz Nitro 5ler ile ilgili sıcaklık şikayetlerine. Ben olsam uzak dururdum. Elimde 3 haftalık Lenovo Loq serisi laptop var ilgilenirseniz eğer uygun fiyata bırakırım
Derdiniz laptopunuzu satmak sanırım ben objektif bir yorum arıyorum.
Bir de merak ettim lenovo bu kadar iyiyse neden 3 hafta geçmeden satmaya karar verdiniz.

Acer Nitro'nun bir sıcaklık problemi yok :D kendini oyun oynarken 92 derece yapıyordu i5-12450H 4050'li hali o kadar. Onun dışında 30-50 derece arasında geziyor cihaz.

Derdiniz laptopunuzu satmak sanırım ben objektif bir yorum arıyorum.
Bir de merak ettim lenovo bu kadar iyiyse neden 3 hafta geçmeden satmaya karar verdiniz.
Derdim laptopu satmak değil, nacizane tavsiyem forumu açıp Lenovo ve diğer markalar hakkında sorulan tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Kendim alırken 1 aya yakın araştırma yaptım, telefonum bozulduğu için nakit ihtiyacım var ondan dolayı satıyorum. Siz arıyorum dediğiniz için ek olarak belirttim. Lenovo'nun uzun ömrü ve kasa kalitesi hakkında bu fiyat bantlarına geçebileceği bir laptop var mı yok mu ufak bir araştırmayla çok rahat ulaşabilirsiniz.

Acer Nitro'nun bir sıcaklık problemi yok :D kendini oyun oynarken 92 derece yapıyordu i5-12450H 4050'li hali o kadar. Onun dışında 30-50 derece arasında geziyor cihaz.

daha dün açılan bir konu, forumda bir dünya böyle başlık var

Derdim laptopu satmak değil, naçizane tavsiyem forumu açıp Lenovo ve diğer markalar hakkında sorulan tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Kendim alırken 1 aya yakın araştırma yaptım, telefonum bozulduğu için nakit ihtiyacım var ondan dolayı satıyorum. Siz arıyorum dediğiniz için ek olarak belirttim. Lenovo'nun uzun ömrü ve kasa kalitesi hakkında bu fiyat bantlarına geçebileceği bir laptop var mı yok mu ufak bir araştırmayla çok rahat ulaşabilirsiniz.

Daha dün açılan bir konu, forumda bir dünya böyle başlık var.

BF 2042 oynadım laptopta. 90 dereceydi. Dedigim gibi oyunlarda Max performans icin 92'ye sabitliyor kendini :D. Ayrıca her laptopun şikayetini bulursunuz ararsanız.

BF 2042 oynadım laptopta. 90 dereceydi. Dedigim gibi oyunlarda Max performans icin 92'ye sabitliyor kendini :D. Ayrıca her laptopun şikayetini bulursunuz ararsanız.
Hocam yapmayın gözünüzü seviyim, aynı oyunu bendeki lenovo loq serisi ile oynarken 70 üstünü görmüyorum. Acer nitroların sıcaklık sorunu olduğu bilinen bir şey.

Hocam yapmayın gözünüzü seviyim, aynı oyunu bendeki Lenovo LOQ serisi ile oynarken 70 üstünü görmüyorum. Acer Nitro'ların sıcaklık sorunu olduğu bilinen bir şey.

Cihaz her oyunda 92'ye kitlemiyor kendini. D sisteme yüklenen oyunlarda kendini 92'ye kitliyor bu bir problem değil yani. Zaten hissetmiyorsunuz 92 dereceyi. Bu kadar uğraşmayın arkadaş sizin cihazı alsın diye 0 alır gidip.

Cihaz her oyunda 92'ye kitlemiyor kendini. D sisteme yüklenen oyunlarda kendini 92'ye kitliyor bu bir problem değil yani. Zaten hissetmiyorsunuz 92 dereceyi. Bu kadar uğraşmayın arkadaş sizin cihazı alsın diye 0 alır gidip.
'Zaten hissetmiyorsunuz 92 dereceyi' mi ??? Yarın birgün işlemcide olan silikonları yemez yani o sıcaklık ? Baya iç rahatlattınız, ben benim cihazı alsın diye bir şey mi söyledim ? Gitsin MSİ alsın, Lenovo loq, HP Omen serisi bir cihaz alsın keyfine baksın. Marka holiganlığı yapmaya gerek yok bence.

'Zaten hissetmiyorsunuz 92 dereceyi' mi? Yarın bir gün işlemcide olan silikonları yemez yani o sıcaklık? Bayağı iç rahatlattınız, ben benim cihazı alsın diye bir şey mi söyledim? Gitsin MSI alsın, Lenovo LOQ, HP Omen serisi bir cihaz alsın keyfine baksın. Marka holiganlığı yapmaya gerek yok bence.

Cihazı kullanmadan yorum yapmazsanız iyi olur aslında :D cihaz o sıcaklıklara dayanacak şekilde üretiliyor zaten.

Hocam yapmayın gözünüzü seviyim, aynı oyunu bendeki lenovo loq serisi ile oynarken 70 üstünü görmüyorum. Acer nitroların sıcaklık sorunu olduğu bilinen bir şey.
CPU 90 derece normal kabul edilirken 70 derece üstü görmeden oynamak yani 60 ları bile görmek biraz şüphelendirici geldi çünkü lqq de çok üst seviye cihaz değil. Yanlışlık olmasın.

CPU 90 derece normal kabul edilirken 70 derece üstü görmeden oynamak yani 60 ları bile görmek biraz şüphelendirici geldi çünkü lqq de çok üst seviye cihaz değil. Yanlışlık olmasın.
'Aynı oyunu' diye belirtmişim ya hocam, bence en güzeli alacak arkadaşın Technopat Sosyalde gezinip bakması en çok hangi markalar hakkında hangi konuda şikayet var bakabilir. 1 ay boyunca araştırdım kendim en son çıkacağı yer belli ; HP Omen serisi, Victus 16, Lenovo Loq serisi, MSİ Vector serisi bu 4ten birine çıkarıyor. Nitro 5 ile ilgili çok şikayet var.

Geri
Yukarı