30-35 bin TL laptop önerisi

asdo

Hectopat
Yer
Bursa
Çoğunlukla oyun oynamak için kullanacağım. 35 bini çok geçmeden önerileri yaparsanız sevinirim. Araştırırken 2 tane gözüme çarptı;
Soğutması iyi olan bir model olması şart sorun çekmek istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Soğutması Legion kadar değil fakat alternatif bu var.

Legion tercih edilebilir.

Merhaba,
Lenovo Legion 5'in Intel i7 10. nesil ve RTX 2060 versiyonunu kullanmaktayım. Hem cihazdan hem servisinden aşırı memnunum. Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve sıkı bir oyuncu olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Her türlü sorunuza açığım.
Şimdiden cihazınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Vay be, 35 bin TL bütçe var he? ASUS ROG, MSI tercih edilebilir. Bütçenize göre RTX 3070'li bulsanız tadından yenmez. Lenovo Legion modellerini pek bilmiyorum ama bence çok tercih edileni almanızı tavsiye ederim.

Merhaba, linkte bahsettiğiniz Asus'u aldım 2 hafta önce. Coil Whining ve SSD'nin az olması dışında herhangi bir problemim yok. Tavsiye ederim.

Vay be, 35 bin TL bütçe var he? ASUS ROG, MSI tercih edilebilir. Bütçenize göre RTX 3070'li bulsanız tadından yenmez. Lenovo Legion modellerini pek bilmiyorum ama bence çok tercih edileni almanızı tavsiye ederim.
Hocam, günümüzde astronomik hatta aklımıza araba parası gibi kodlanan fiyatlar artık vasat bir sistem ücreti olmuş, özellikle laptoplarda. Garip karşılamamak lazım maalesef :( .

Çoğunlukla oyun oynamak için kullanacağım. 35 bini çok geçmeden önerileri yaparsanız sevinirim. Araştırırken 2 tane gözüme çarptı;
Soğutması iyi olan bir model olması şart sorun çekmek istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.
bence asus rog tercih edin asus rog üzmez.

Soğutması Legion kadar değil fakat alternatif bu var.

Legion tercih edilebilir.
Sağ olun hocam öneri için, bakayım.
Vay be 35k bütçe var he? Asus rog, MSI tercih edilebilir. Bütçenize göre rtx 3070 li bulsanız tadından yenmez. Lenovo Legion modellerini pek bilmiyorum ama bence çok tercih edileni almanızı tavsiye ederim.
Hem RTX 3070 hem de soğutması iyi olduğunu duyduğum Lenovo bulabildim. 3070 daha iyi olacaktır tabii.
Merhaba, linkte bahsettiğiniz Asus'u aldım 2 hafta önce. Coil Whining ve SSD'nin az olması dışında herhangi bir problemim yok. Tavsiye ederim.
Hocam Asus’un çok önerildiğini gördüm, RDR 2 gibi oyunlarda işlemci kaç dereceyi görüyor zahmet olmazsa yazabilir misiniz? Youtube’dan bakmaya çalışıyorum incelemelere ama yanlı olabileceklerini de düşünüyorum. SSD bana da az geldi biraz ama sadece SSD yüzünden de vazgeçmek istemiyorum.

Hocam Asus’un çok önerildiğini gördüm, RDR 2 gibi oyunlarda işlemci kaç dereceyi görüyor zahmet olmazsa yazabilir misiniz? Youtube’dan bakmaya çalışıyorum incelemelere ama yanlı olabileceklerini de düşünüyorum. SSD bana da az geldi biraz ama sadece SSD yüzünden de vazgeçmek istemiyorum.
BF 2042 oynadım bilgisayarı zorlayabilecek gerçi o da çok optimize bir oyun değil. Bilgisayarın yüksek sıcaklıklarda çalıştığını söyleyebilirim 80-85-90 derecede örneğin. Ki bu değerler de Armoury Crate'den fan ayarları ile oynayarak değiştirilebilir. Ancak AMD işlemcilerin INTEL'e göre daha yüksek sıcaklıklarda çalıştığını da bilerek aldım. İncelemelerle yakın değerleri aldığımı söyleyebilirim ama. SSD ve RAM için fazladan bir port var garanti bozulmadan da montajını yapabilirsiniz. Forumda daha önce paylaşılmıştı SSD ve RAM önerisi.
Hocam ben şuanlık memnunum tavsiye de ederim şahsen.

Legion 5 Pro 3070 kullanmaktayım. Legion gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Sistem güncellemeleri vantage arayüzü ile oldukça basit. Sistem sıcaklığı grafiği çok yoğun oyunlarda bile 80 derece dolaylarında. Pro modelinde olumsuz olarak sadece hoparlörleri buluyorum. Onun dışında tavsiye ederim. Alacağınız laptopta MUX SWİTCH olmasına özellikle dikkat edin derim. Legion 5'te mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı