30-35 bin TL laptop önerisi

veixra kr

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, en fazla 33-34 bin civarı oyun bilgisayarı arıyorum. Özellikler şu şekilde olacak: i7, RTX3060 (en az), 16 GB RAM, 512 GB SSD.

Size düşündüğüm cihazları da gösteriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/P için ürünler.

Selam arkadaşlar, en fazla 33-34 bin civarı oyun bilgisayarı arıyorum. Özellikler şu şekilde olacak: i7, RTX3060 (en az), 16 GB RAM, 512 GB SSD.

Size düşündüğüm cihazları da gösteriyorum.

i7 istiyorsan iyi bir araştırma yapmışsın. i5 olur dersen zaten çok var.

Hocam teşekkür ederim fakat HP nedense hiç sıcak gelmiyor bana. Ek olarak şunu da söyleyeyim F/P önemli ama akademik destek te alacağım bir PC olacak yani tek odak oyun değil onu da hesaba katarsak son seçenek ne olur?

HP önerilerinize katılmıyorum. Limit sorunları mevcut.
Excalibur zaten malzeme kalitesi, stok macun, limit sorunu derken elde kalır.
Gigabyte'ın işlemcisi diğerlerine göre zayıf.
Bütçe çıkarıp bunlara çıkmaya bakın. Her şeyiyle dört dörtlük ürünler.

Teşekkür ederim fakat bütçeyi çıkarmıyorum maalesef. Nitro 5 8 GB RAM olanı var onun dışında özellikler aynı olmasına karşın fiyatı 36bin küsur. Şimdi 2×8 ile16 GB kadar artırsam sabit 16 GB RAM'dan herhangi bir farkı olur mu?

Bak ya. Sana diğer konuda da rastladım. Üstadım, bütçe bütçe. 30-35 bin lira demiş.

4060 ekran kartlı,i7 işlemcili, ileride minimum düzeyde sorun yaşayacağın bir cihaz istiyorsan bütçe aşırtman gerek.

4060 ekran kartlı,i7 işlemcili, ileride minimum düzeyde sorun yaşayacağın bir cihaz istiyorsan bütçe aşırtman gerek.
30-35 diyor. Hala fiyat çıkar mısınız diyorsun. Zaten @SF24 ' in tavsiyesi süper. Ama bütçem 30-35 demiş.

4060 ekran kartlı, i7 işlemcili, ileride minimum düzeyde sorun yaşayacağın bir cihaz istiyorsan bütçe aşırtman gerek.

4060 ekran kartlı, i7 işlemcili, ileride minimum düzeyde sorun yaşayacağın bir cihaz istiyorsan bütçe aşırtman gerek.

Peki RAM'i de 16ya çıkarırsak sabit 16 RAM olan ile çok farkı olur mu yoksa bire bir aynı mi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı