30-35 bin TL laptop önerisi

Excalibur gibi bir malzeme israfı önermişsiniz.

Bak ya. Sana diğer konuda da rastladım. Üstadım, bütçe bütçe. 30-35 bin lira demiş.

Bir de üstüne bütçeden dem vurmuşsunuz. Bütçe arttırıp onları almaya bakın demişim.
Ayrıca attığım ürünler zaten o bütçedeki her türlü kategorinin en üst ürünleri.
Acer'ın tek sorunu 12.nesil olması ki onun 13.nesil i5 ile de yaklaşık olarak aynı performansta olduğunu biliyoruz.

Teşekkür ederim fakat bütçeyi çıkarmıyorum maalesef. Nitro 5 8 GB RAM olanı var onun dışında özellikler aynı olmasına karşın fiyatı 36bin küsur. Şimdi 2×8 ile16 GB kadar artırsam sabit 16 GB RAM'dan herhangi bir farkı olur mu?

36bin küsur olmasının sebebi malzeme kalitesi, stok macun gibi konularda çok iyi olmasının yanı sıra limit yani performans kısıtlayıcısının olmaması.

30-35 diyor. Hala fiyat çıkar mısınız diyorsun. Zaten @SF24'in tavsiyesi süper. Ama bütçem 30-35 demiş.

Zaten bütçe aşırtması gerektiğini belirtiyoruz.

Birebir aynı olur.

Gidip Excalibur çöpüne para vermektense bütçe yükseltirim.
Allah Allah. Rica ediyorum. Hitler vari şöyle üstüne para koy. Şu kadar yaparsan bunu al. Bırak bunu. Sanki 40 bin liram olacak ben sizin dediklerinizi almayacağım! Yahu adam 30-35 demiş. Ben mi okuyamadım. Allah Allah.

Excalibur gibi bir malzeme israfı önermişsiniz.

Bir de üstüne bütçeden dem vurmuşsunuz. Bütçe arttırıp onları almaya bakın demişim.
Ayrıca attığım ürünler zaten o bütçedeki her türlü kategorinin en üst ürünleri.
Acer'ın tek sorunu 12.nesil olması ki onun 13.nesil i5 ile de yaklaşık olarak aynı performansta olduğunu biliyoruz.

36bin küsur olmasının sebebi malzeme kalitesi, stok macun gibi konularda çok iyi olmasının yanı sıra limit yani performans kısıtlayıcısının olmaması.

Zaten bütçe aşırtması gerektiğini belirtiyoruz.
Bak bir insana bir defa denir. Bana demişki 30-35 yapabilirim. Ben de peki. Bu sınırın üstünde istemiyor. Ve insan bekliyor ki benden sonra tavsiye yazacak olan yazılanı okusun.

Allah Allah. Rica ediyorum. Hitler vari şöyle üstüne para koy. Şu kadar yaparsan bunu al. Bırak bunu. Sanki 40 bin liram olacak ben sizin dediklerinizi almayacağım! Yahu adam 30-35 demiş. Ben mi okuyamadım. Allah Allah.

Bak bir insana bir defa denir. Bana demişki 30-35 yapabilirim. Ben de peki. Bu sınırın üstünde istemiyor. Ve insan bekliyor ki benden sonra tavsiye yazacak olan yazılanı okusun.
Ayrıca kim ister casperi! O zaman bende 15 bin liraya I Phone Pro Max istiyorum. Umarım olur!

Güzel kardeşim ben de sana diyorum ki, bu bütçede istediği özelliklerde ürün yok. Alsa bile 2 sene sonra çürüyecek.
Gidip bütçe aşırtsın en kötü 4 senesini götürsün.

Birebir aynı olur.

Gidip Excalibur çöpüne para vermektense bütçe yükseltirim.

Anladım kral çok sağ ol peki son olarak şunu sorayım ilk paylaştığım Nitro 5'te muhtemelen en çok PUBG Mobile Valorant Witcher oynarım FPS durumu ne olur ya da ideal bir seviyede oynar mıyım tahmini? Özellikle PUBG Mobile kasarim diye düşünüyorum.

Anladım kral çok sağ ol peki son olarak şunu sorayım ilk paylaştığım Nitro 5'te muhtemelen en çok PUBG Mobile Valorant Witcher oynarım FPS durumu ne olur ya da ideal bir seviyede oynar mıyım tahmini? Özellikle PUBG Mobile kasarim diye düşünüyorum.

Oynarsınız rahatlıkla.

Güzel kardeşim ben de sana diyorum ki, bu bütçede istediği özelliklerde ürün yok. Alsa bile 2 sene sonra çürüyecek.
Gidip bütçe aşırtsın en kötü 4 senesini götürsün.
Peki. Uzatmayalım. Tartışmak gibi gelmesin. Sen de iyi niyetlisindir. Ben de isterim senin tavsiyelerin yerine gelicek bütçe olsun.

Geri
Yukarı