30 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
30000

h0pe1903

Kilopat
Daha fazla  

Attığınız bir model Nitro 5 bir model Nitro 16. Nitro 16 soğutma, batarya, kasa ve panel kalitesi olarak daha iyi olacaktır. Nitro 5 eski bir kasa.

Benim de düşüncem o yönde. Aklımı arkadaşım karıştırdı biraz vatan bilgisayar da çalışıyor diğer modeli önerdi. O yüzden arada kaldım. Teşekkür ederim yorumlarınız için biraz daha araştırıp yüksek ihtimalle 16 olan modeli alacağım

Bir de aynı modelin 32 GB'lık versiyonu varmış 3K farka. Değer mi sizce yoksa 16 GB'lık modeli alıp 16 GB RAM ayrıca alıp takabiliyor muyuz hangisi daha mantıklı olur?

Son düzenleme:
Benim de düşüncem o yönde. Aklımı arkadaşım karıştırdı biraz Vatan Bilgisayar da çalışıyor diğer modeli önerdi. O yüzden arada kaldım. Teşekkür ederim yorumlarınız için biraz daha araştırıp yüksek ihtimalle 16 olan modeli alacağım.

Bir de aynı modelin 32 GB'lık versiyonu varmış 3K farka. Değer mi sizce yoksa 16 GB'lık modeli alıp 16 GB RAM ayrıca alıp takabiliyor muyuz hangisi daha mantıklı olur?

Öncelikle benim önerim 16 modeli tabii ki de ve diğer önerim ise 16 GB modelini almanız kendinizin 16+16 şeklinde takmanız olacaktır. Tabii müthiş bir fark olmaz 16'dan 32'ye ancak yine iyi olur ayrıyeten cihazın 165 Hz olması çok tatlı keyfini çıkarın hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı