%30 İngilizce bilgisayar mühendisliği mi %100 İngilizce yazılım mühendisliği mi?

?

• Oy verenlerin toplamı
    165
Evet arkadaşlar soru açık? Deneyimi bilgisi olan yorum yapabilir mi?
Hangi üniversite?

Yazılım ve Bilgisayar çok farklı değiller bildiğim kadarıyla. İngilizce meselesi de çok önemli değil diyorlar. Çünkü mesela 6 hoca ders açıyormuş, 3ü ingilizce. %100 ingilizceysen o 3ünü almak zorundasın diğer türlü istediğini seçebilirsin.

Hangi üniversite?

Yazılım ve Bilgisayar çok farklı değiller bildiğim kadarıyla. İngilizce meselesi de çok önemli değil diyorlar. Çünkü mesela 6 hoca ders açıyormuş, 3ü ingilizce. %100 ingilizceysen o 3ünü almak zorundasın diğer türlü istediğini seçebilirsin.
Sakarya Üniversitesi veya Türk Hava Kurumu Üniversitesi'ni düşünüyorum. 33k sıralama ile anca bunlar gelir bu sene herhalde.

Sakarya Üniversitesi veya Türk Hava Kurumu Üniversitesi'ni düşünüyorum. 33k sıralama ile anca bunlar gelir bu sene herhalde.
Yani üniversiteler hakkında bilgim yok ama ben İTÜ için sormuştum okuyanlara dediğim gibi bir yanıt aldım. Orda okuyanlara imkanınız varsa sormanızda fayda var. Bide dediğim gibi bilgisayar ve yazılım ın ne kadar birbirinden farklı olduğunu da yine sormanız iyi olur.

Sakarya yaz hocam.Türk Hava Kurumu'nun mazisi çok kötü.Zamanında diploma sattılar rektörleri hapishaneye girdi falan sektörde pay sahibi değiller.Sakarya Üniversitesi iyi bir devlet üniversitesidir.

Geri
Yukarı