30 Kasım'dan sonra staja gitmek zorunlu mu?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Dostlar günaydın. Galiba açıklama yapılmış. 30 Kasım'dan sonra staja devam edilecek diye. Zorunlu mu? Ben gitmek istemiyorum. 30-40K vaka çıkıyor. En riskli illerden birinde yaşıyorum. Staja da gitmeyi gram düşünmüyorum. Zorunlu olacak mı? Okul grubuna sabah sözleşme atıldı. Orada veli imzası diyor. Ailem imzalamayacak. Onu imzalamazlar ise. Staja gitmem zorunlu olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Hocama şimdi yazdım Wp'den.

Kanka hocan ne dedi? Bizimkiler korona bitene kadar mezun olamazsın diyorlar ama bana inandırıcı gelmedi.
Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim. İş yerine bildirmem yeterli yani. Hocam peki staj yapmadan mezun olamazsın diyen var idi. O kural geçerli değil değil mi şimdi?
Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim. İş yerine bildirmem yeterli yani. Hocam peki staj yapmadan mezun olamazsın diyen var idi. O kural geçerli değil değil mi şimdi?
knk bende gitmek istemiyorum bizim hocaya sordum gitmezsen mezun olamazsın dedi ben inanmadım uğraşmak istemedin den senin hocan ne dedi

Son düzenleme:
Kanka hocan ne dedi? Bizimkiler korona bitene kadar mezun olamazsın diyorlar ama bana inandırıcı gelmedi.

Kanka bende gitmek istemiyorum bizim hocaya sordum gitmezsen mezun olamazsın dedi ben inanmadım uğraşmak istemedinden senin hocan ne dedi.

Yarın okulumu arayacağım, ben de. Bakalım ne diyecekler. 30K vakada zorunlu yapamazlar. Ya hakları yok😡
Kanka bende gitmek istemiyorum.

Gidilmez. Aga gidilmez. Bu vakada. Bırak stajı, bakkala gidilmez.
Gitmeyenlerın ne yapması lazım sınıfta kalıyor mu?

İsteğe bağlı olduğu için kalmazsın.

Umarım sınıfta kalırsın, mezun olamazsın diye tehdit ve yaptırımlar ile. Zorla staja götürülmeyiz.

Son düzenleme:
Yarın okulumu arayacağım, ben de. Bakalım ne diyecekler. 30K vakada zorunlu yapamazlar. Ya hakları yok😡

Gidilmez. Aga gidilmez. Bu vakada. Bırak stajı, bakkala gidilmez.

Umarım sınıfta kalırsın, mezun olamazsın diye tehdit ve yaptırımlar ile. Zorla staja götürülmeyiz.

Bizimkilerde mezun olmayacağını söyledi yarın bende okula gidicektim sizce gitmek ne kadar mantıklı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı