30 Mbps internette indirme hızı düşük

esenel

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, internet hızımı www.speedtest.net üzerinden test ettiğim zaman minimum 30 MB hız alıyorum ve bu hızda ortalama 3.5~4 mb/s hızında indirme yapmam gerekirken tarayıcı üzerinden indirme yaparken çok düşük hızlarda indirme yapıyorum. Eğer şanslıysam 1MB civarında olabiliyor ancak. Fakat Steam gibi yerlerden indirdiğim zaman yanlış hatırlamıyorsam daha iyi bir hız alıyordum. Kullandığım tarayıcı: Brave.
Bu arada sadece tek bir siteden indirme yapmayı denemedim, bu sorunu bir süredir yaşıyorum. Farklı farklı sitelerden denedim ve durum anlattığım gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, internet hızımı www.speedtest.net üzerinden test ettiğim zaman minimum 30 MB hız alıyorum ve bu hızda ortalama 3.5~4 mb/s hızında indirme yapmam gerekirken tarayıcı üzerinden indirme yaparken çok düşük hızlarda indirme yapıyorum. Eğer şanslıysam 1MB civarında olabiliyor ancak. Fakat Steam gibi yerlerden indirdiğim zaman yanlış hatırlamıyorsam daha iyi bir hız alıyordum. Kullandığım tarayıcı: Brave.
Bu arada sadece tek bir siteden indirme yapmayı denemedim, bu sorunu bir süredir yaşıyorum. Farklı farklı sitelerden denedim ve durum anlattığım gibi.
İnternet download managerı falan dene

Tarayıcı üzerinden evet yavaş benim 10Mbps indirme hızım var fakat tarayıcı üzerinden yapınca 1.5 Mbps alıyorum bu nedenle Free Download Manager kullanıyorum.

Başka bir tarayıcıdan indirme yapmayı denediniz mi?
Evet, denedim. Bu arada dediğim gibi steam gibi yerler üzerinde sıkıntı yaşamıyorum fakat yine bazı launcherlar da yavaş indiriyor maalesef.

Tarayıcı üzerinden evet yavaş benim 10Mbps indirme hızım var fakat tarayıcı üzerinden yapınca 1.5 Mbps alıyorum bu nedenle Free Download Manager kullanıyorum.
İnternet download managerı falan dene
Deneyeceğim öyleyse, eğer çözülürse ve unutmazsam burada bildiririm.

bende de aynı sorun var "internet dwoland manager" ile indirmeyi dene orda baya hızlı indiriyor

Sanırım internet download manager ücretli bir program. Bunun ücretsiz ve güvenilir bir alternatifi var mı acaba?

Sanırım Internet Download Manager ücretli bir program. Bunun ücretsiz ve güvenilir bir alternatifi var mı acaba?

İlk 30 gün bedava diye biliyorum fakat bittikten sonra ben başka yollara koyulmuştum güvenilir mi bilemem. (crack önermem başıma sıkıntı açarlar) Opera GX'i dene onun indirme hızı fazla olabilir veya başka bir tarayıcı bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı