30 MH/s ile mining değer mi?

Ben de GTX1080 ile yapıyorum ETH mining. Performans daha kötü senin durumuna bakılırsa. 28MH/s ortalama 125w ortalama mevcut. 4 yıldır hemen hemen her gün oyun oynadığım bir kart bu arada.

28MH/s ortalama 125w ortalama mevcut. 4 yıldır hemen hemen her gün oyun oynadığım bir kart bu arada.
Ben şuan RX580 ile 30.5 MH/s kazıyorum. 90 Watt ve sıcaklık 54-55 derece arasında gidip geliyor. Memory Clock'u arttırmak MH/s değerini de arttırıyor.
Günde 12 saat yaparsa ortalama 1.3 dolar kazanıyor. Aylık ortalama 350₺ yapıyor. Elektrik faturası düşmeden 350₺.
Siz kaç saat yapıyorsunuz?
Dediğim gibi bazen sorunsuz çalışırken bazen çalışmıyor. Düzgün ayarı bulmam zorlaşıyor. Direkt çökse anlayacağım.
11 saatine giriyor hala çökmedi.

Oyun oynarken kazımı kapatıyor musunuz? Bir de sanırım siz de benim gibi bu işi tek kartla yapıyorsunuz değil mi?
Oyun oynarken kart devamke modunda. Lolde fps 120 ye sabitliyorum. Low ayarlarda oynuyorum. Arada crash yiyor geri devam ediyor. Crash yemedikçe ortalama 36-37 de kazıyor.

Kişisel bilgisayarda kazım yapmak mantıklı mı? Kar getirir mi? GTX 1650Ti kartta kazım yapılır mı? Perti çıkınca yenisi alınır mı? Ne kadar süre kazım yapılabilir? Çok merak ediyorum. Bunlara değinen bir konu varsa link alabilir miyim?

Kişisel bilgisayarda kazım yapmak mantıklı mı? Kar getirir mi? GTX 1650Ti kartta kazım yapılır mı? Perti çıkınca yenisi alınır mı? Ne kadar süre kazım yapılabilir? Çok merak ediyorum. Bunlara değinen bir konu varsa link alabilir miyim?
1650ti ile kar yapılmaz hocam. Hiçbir mantığı olmaz. Minimum 1660ti & S olmalı

Kişisel bilgisayarda kazım yapmak mantıklı mı? Kar getirir mi? GTX 1650Ti kartta kazım yapılır mı? Perti çıkınca yenisi alınır mı? Çok merak ediyorum. Bunlara değinen bir konu varsa link alabilir miyim?
O ay bilgisayara harcadığın elektriği ödersin, elinde sadece yorulmuş bir bilgisayar kalır. Sanırım bir ayda 200 tl falan kazandırıyor.

Geri
Yukarı