30 TL Steam'e kaç dolar olarak geçer?

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar 30 TL param var ve bununla İninal kart almak istiyorum. Bu kartı alma vergisi, yükleme bedeli vs. çıkınca, benim Steam hesabıma kaç dolar olarak geçecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin hakkında bilgim yok ama, tavsiyem encard al. Steam, google play appstore vb sitelerden alışverişlerde yüzde 50 indirim var. Ayrıca hiç bir şekilde sizden ücret alınmıyor. Eğer birikim yapmak istersen o da var ama tavsiye etmem faiz işliyor. Benim gibi normal olarak kullanabilirsin faiz istemezsen. Bunu almalısın Finansbank Enpara.com - Masrafsız Ücretsiz Dijital Bankacılık | Enpara.com

6 Dolar civarı eder .

Dediğin hakkında bilgim yok ama, tavsiyem encard al. Steam, google play appstore vb sitelerden alışverişlerde yüzde 50 indirim var. Ayrıca hiç bir şekilde sizden ücret alınmıyor. Eğer birikim yapmak istersen o da var ama tavsiye etmem faiz işliyor. Benim gibi normal olarak kullanabilirsin faiz istemezsen. Bunu almalısın Finansbank Enpara.com - Masrafsız Ücretsiz Dijital Bankacılık | Enpara.com
Bunu 18 yaşından küçüklere veriyorlar mı ?

Açıkcası kartı 15 yaşındaki kardeşim alacak. Inial kart alırken yaş sınırı olmadığı için ondan almak istedi. Annem ve babam meşgul insanlar olduğu için benden yardım istedi. Ayrı şehirlerdeyiz. Bu encard ı illa benim alıp ona kargo ile yollamam mı gerek yoksa o alabilir mi?

6 Dolar civarı eder .

Bunu 18 yaşından küçüklere veriyorlar mı ?

Yaş sınırı yok. Ve kesinlikle ek hiç bir ücret alınmıyor. Ayrıca İninal karttan para da çekilmiyor bunda kartındaki parayı çekebiliyorsun.

Açıkcası kartı 15 yaşındaki kardeşim alacak. Inial kart alırken yaş sınırı olmadığı için ondan almak istedi. Annem ve babam meşgul insanlar olduğu için benden yardım istedi. Ayrı şehirlerdeyiz. Bu encard ı illa benim alıp ona kargo ile yollamam mı gerek yoksa o alabilir mi?

Siz alıp tüm bilgileri ona söyleyebilirsiniz ( kart şifresi müşteri numarası vb.. ) Ama tavsiyem kardeşinin adresini ver adam oraya gitsin telefon numarasını da kardeşininkini yaz çünkü internet şubesine her girişte güvenlik amaçlı olarak telefona şifre yolluyor. Başvuru yaparken yazacağın tüm bilgiler kardeşininkiler olsun.

Yaş sınırı yok. Ve kesinlikle ek hiç bir ücret alınmıyor. Ayrıca İninal karttan para da çekilmiyor bunda kartındaki parayı çekebiliyorsun.

Siz alıp tüm bilgileri ona söyleyebilirsiniz ( kart şifresi müşteri numarası vb.. )
Tamam çok teşekkürler. Son olarak bu encard nasıl alınıyor onu da söyleyebilir misiniz? Şubeye mi gitmek gerek?

Tamam çok teşekkürler. Son olarak bu encard nasıl alınıyor onu da söyleyebilir misiniz? Şubeye mi gitmek gerek?

Hayır verdiğim siteden başvuru yapacaksın adam geliyor bir iki güne. Dediğim gibi başvuru yaparken kardeşinin adını soyadını tcsini yaz tüm bilgiler kardeşinin olsun.

% 50 indirim var dedin biraz fazla değil mi ? Bir sorun çıkmasın ?

Hayır sorun yok. Şimdi alışverişi yapıyorsun sonraki ayın en geç 3. iş gününe alışverişinin yarısını ödüyor karta geri. Ama aylık 50 tl sınırı var. Yani şimdi 50 tl alışveriş yaparsan bir sonraki ay 25 tl yükler karta. 60 tl'lik alışveriş yaparsan da 25 tl yükler.

Buyrun link: iTunes, App Store, Google Play, Steam ve Facebook'ta %50 İndirim! | Enpara.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı