300.000 TL araba önerisi

furkan5665

Decapat
Arkadaşlar merhaba, öncelikle ilk arabamız olacak. Herhangi bir beklentimiz bulunmuyor. Otomatik almayı düşünüyoruz. Megane 4 sedanlar en uygun gözükeni, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle ilk arabamız olacak. Herhangi bir beklentimiz bulunmuyor. Otomatik almayı düşünüyoruz. Megane 4 sedanlar en uygun gözükeni, siz ne düşünüyorsunuz?
Megane güzel arabadır, bütçenize en uygun o gibi görünüyor lakin 1.3 TCe bulabiliyor musunuz bilmiyorum o fiyata, bulunabiliyorsa çok iyi olur, 1.6 atmosferikler bence ölü motor.

Egea.
Fiat / Egea / 1.6 Multijet / Urban Plus / İlk Sahibinden 2018 çıkışlı EGEA 1.6 dizel URBAN sahibinden.comda - 1017338385

Son düzenleme:
Renault gurubundan 1.3 TCe önerecektim fakat bütçenizi aşıyormuş. Megane ve ya Clio denk getirebilirseniz alınabilecek araçlardan. Joy dışında İcon, Touch paketleri alabilirseniz eksiklik hissetmezsiniz.

Volkswagen jetta (2010-2014)​

dsg şanzımanı, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansıyla 300 bin liraya tercih edilebilecek en iyi araçlardan.​

En iyi demek doğru olmaz o paraya 2010-2014 eski kasa araç alınmaz bir de vw araçlar ekseprtsiz filende diyor bunları aşırı sorunları var vida oynamalar filen.

Egea.
Fiat / Egea / 1.6 Multijet / Urban Plus / İlk Sahibinden 2018 çıkışlı EGEA 1.6 dizel URBAN sahibinden.comda - 1017338385
Fikrine saygı duyuyorum lakin Megane gibi bir seçenek varken bunlar alınmaz, hatta 1.3 Multijet olan modeli görmediğimi varsayıyorum.

Megane 4 alınabilir bir araba.
Ben Egea almanızı öneririm.
İki model de (eğer geçmişinde temizse ve bakımları zamanında yapılmışsa) kolay kolay sorun çıkarmaz, uzun süre kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı