300.000 TL civarı araç önerisi

osmannr

Hectopat
Aklımda şu an için Hyundai Getz 1.5 VGT 110'luk olanı var, sizin başka öneriniz var mı? İlk arabam ve kullanmam nadir, sadece 2016'da ehliyet alırken sürdüm oydu. Acemilik vs atacağım bir şey olsun hem.

Son düzenleyen: Moderatör:
96-98 model 1.6 GLi Corolla alabilirsiniz. Masrafsızdır, sanayi yüzü görmezsiniz :)

96-98 model 1.6 gli Corolla alabilirsiniz. Masrafsızdır, sanayi yüzü görmezsiniz :)

Bu guzelde baska ne olabilir?

Getz 3 silindirli ise kesinlikle olmaz 500 binden asağı bir bütçeniz var ise Japon grubuna bakın yoksa alman grubu ya da Kore fransız fark etmeksizin yüksek kmli dizel araç her an her şey yapabilir 15 vgt 110'luk 3 silindirli kullandım yolda krank kırdı. Ve özellikle ilk araba alacaksanız eğer boya-değişen'e önem vermeyin lütfen.

Getz 3 silindirli ise kesinlikle olmaz 500 binden asağı bir bütçeniz var ise Japon grubuna bakın yoksa alman grubu ya da Kore fransız fark etmeksizin yüksek kmli dizel araç her an her şey yapabilir 15 vgt 110'luk 3 silindirli kullandım yolda krank kırdı. Ve özellikle ilk araba alacaksanız eğer boya-değişen'e önem vermeyin lütfen.

Ne alinabilir peki yabanciyim konuya. 300 bin civari.

Geri
Yukarı