300-350 bin TL'ye araba önerisi

Hayatında kaç kere Japon araç sahibi oldun?
Tahmin edeyim, hiç.
2006 Honda Jazz'a binmişliğim var kilometre başına 7.3 litre yakıyordu. Çok yaktığından dolayı sattık. Jazz dediğimiz araba ufacık bir kasa bir de... çoğu HB'den küçük.
Okuma yazmayı bilmiyorsun anlaşılan... bir de üstüne bilip bilmeden konuşuyorsun benim hakkımda.
Kilometrede 4.5 litre ile bir hesap yap bakayım o araba 100 kilometrede ne kadar yakıyor aklın alıyor mu?
100 kilometreyi hesap aldım ben zaten. Bunu anlarsın diye başına 100 yazmadım diye böyle laf etmen ilginç. :D Anlayacak kapasiten yoksa ben napayım? :D
Vuracak yer bulamadığında böyle yerlerden ekmek çıkarmaya çalışırsın anca. :D
Atmosferik 1.6 motorların çok yakması sadece Japonlara özel değil. Gram bilgin yok ama burda sallıyorsun. Sorsan çok bildiğini sanarsınç
Japonlara özgü mü dedim? Atmosferik 1.6 motorların genelde Japon arabalarında kullanılması benim suçum değil. Sen böyle hakaretler ederek çok bilgili oluyorsun değil mi? :D

Bana yakıt tüketimi yerinde olan Japon arabası göster dedim. Sen onun yerine tutmuşsun böyle seviyesizce bilip bilmeden konuşuyorsun.

Son düzenleme:
Okuma yazmayı bilmiyorsun anlaşılan... bir de üstüne bilip bilmeden konuşuyorsun benim hakkımda.

100 kilometreyi hesap aldım ben zaten. Başına 100 yazmadım diye böyle laf etmen ilginç. :D
Vuracak yer bulamadığında böyle yerlerden ekmek çıkarmaya çalışırsın anca. :D

Japonlara özgü mü dedim? Atmosferik 1.6 motorların genelde Japon arabalarında kullanılması benim suçum değil.
Ben o mesajı yazarken mesajınız düzenlenmemişti sayın çok bilmiş bey. Mesajı düzenleyip de bana "okuma yazma bilmiyorsun" demek...

"Kilometre başına" demek, 1 kilometre başına demek, 100 değil. Acilen Türkçe kursuna git.

Tamam hadi 100 kilometre ortalamasını kastettin. Şehir içi kullanımda 100 kilometrede ortalama 7.3 (ondan önce 4.5 yazmıştın, 4.5 harika bir ortalama, bu yine hiçbir şey bilmediğine bir kanıt) demek ne demek haberin var mı senin? Özellikle "1.6 atmosferik motorlar" için????? Öp de başına koy o ortalamayı.

Gram bir şey bilmiyorsun, üstüne yalan yanlış şeyler yazıyorsun. Bunlarla da yetinmeyip hala üste çıkmaya çalışıyorsun ya, ne diyeyim, helal olsun. Kendi kendini haksız çıkardığın için de teşekkürler bu arada.

"Kilometre başına" demek, 1 kilometre başına demek,
100 değil. Acilen Türkçe kursuna git.
1 kilometre başına 7.3 litre yakamayacağına göre 100 kilometre başınadır değil mi?
Sen araç konuşurken 1.6 diyorsun motor demiyorsun diye dövüyorlar mı seni? :D
Tamam hadi 100 kilometre ortalamasını kastettin. Şehir içi kullanımda 100 kilometrede ortalama 7.3 (ondan önce 4.5 yazmıştın, 4.5 harika bir ortalama, bu yine hiçbir şey bilmediğine bir kanıt) demek ne demek haberin var mı senin? Özellikle "1.6 atmosferik motorlar" için????? Öp de başına koy o ortalamayı.
4.5 nerede yazdım? Bana 100 kilometrede 4.5 litre altında yakan bir Japon arabası göster dedim. Honda Jazz için 7 litre yazdığını söyledim sonra 7.3 olarak değiştirdim. Hadi 7 litre diyelim.
4 litre nerede 7 litre nerede? Okuma yazmayı bilmediğinden bu yazınla emin oldum...
Gram bir şey bilmiyorsun, üstüne yalan yanlış şeyler yazıyorsun. Bunlarla da yetinmeyip hala üste çıkmaya çalışıyorsun ya, ne diyeyim, helal olsun. Kendi kendini haksız çıkardığın için de teşekkürler bu arada.
Yine içi boş yazılar sana ekonomik bir Japon arabası göster dedim. Sen bana gösteremediğin için böyle seviyesizce, bilgisizce şeyler yazıyorsun... Teknik bilgi gerektiren konularda böyle hakaretlerle haklı çıkamazsın. Üzgünüm. Başka kapıya.

Kaldı ki bu forumda amaç haklı veya haksız olmak değil konu sahibi arkadaşa yardım etmek ama ben seni anladım.

Ayrıca, laf dalaşına giren ben miyim yazdığın mesajları oku bi' bilgisiz dedin ekonomik japon arabası göster dedim hala boş boş laf sokmaya devam ettin üstelik yalancı dedin yalan söyleyen sensin. Honda Jazz için 4.5 litre nerede yazdım? Sen daha kendi yaptığını ben yaptım sanıyorsun gerçek ve sahteyi ayırt edebileceğini düşünmüyorum...

Hala hak diyorsun ya... neyse bir şey demiyorum sen iflah olmazsın...
Kabahat seni insan yerine koyup insanca cevap yazanda...

İyi forumlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı